اخبار صنعت / فصل مالی باورنکردنی برای بنگاه های املاک دبی، قیمت های مقرون به صرفه، خریدارانِ بار اول را جلب می کند.

فصل مالی باورنکردنی برای بنگاه های املاک دبی، قیمت های مقرون به صرفه، خریدارانِ بار اول را جلب می کند.

همچنین سالهاست، ساکنین دبی ملک دوم را با اهداف سرمایه گذاری خریداری می کنند.

ساکنین دبی، سالهاست ملک دوم را با اهداف سرمایه گذاری خریداری می کنند.

بخش املاک و مستغلات دبی در سه ماهه اول سال 2021 با افزایش تعداد خریدارانی که برای اولین بار وارد این عرصه شده بودند ، رو به رو شد. خریدارانی که با توجه به ” ثبات قیمت املاکِ همراه با روند صعودی آرام” نظرشان جلب شد.

 افزایش 82% معاملات فروشALLSOPP & ALLSOPP گزارش بازار املاک

ملک و افزایش 237% مستاجرانی که اجاره خود را در چک های متعدد پرداخت میکنند را در سال 2019 نشان میدهد.

گزارش نشان میدهد: سه ماهه اول سال 2021 برای بازار املاک و مستغلات دبی در کل باور نکردنی بود. با تکیه بر سرمایه گذاری صورت گرفته بر واکسن و تست گیری ها، به محض رفع محدودیت ها، خریداران فوراً از فرصت خرید خانه استفاده میکنند.

لوِییس آلز آپ رییس شرکت آلز آپ متذکر شد: این امر بسیاری از مهاجران ساکن در شهر و سرمایه گذاران خارجی را به خرید خانه و سرمایه گذاری برای آینده خود ترغیب کرده است.

این کارگزاری پیشرو گزارش داد که: 50% درآمد سالانه 2020 خود را در سه ماهه اول سال 2021 درآورده است. علی رغم شروع همه گیر شدن بیماری در سال 2020 ، درآمد حاصل از کل سال 19% بیشتر از درآمد سال 2019 بود.

این کارگزاری همچنین از افزایش فعالیت در تمام بخش های تجاری خبر داد.

آلز آپ گفت: ” به اعتقاد من طی چند سال آینده افراد زیادی کشور خود را ترک میکنند و به دبی مهاجرت خواهند کرد. می توانم این را ببینم که شهر به پیشرفت خود ادامه می دهد تا به عنوان مقصدی پیشرو در جهان شناخته شود. “

وی افزود: ” تمایل خریدار هرگز به این حد بالا نبوده است. امارات متحده عربی از این صدر نشینی استفاده کرده و تفکر رو به جلویی را از خود نشان داده که به این منظور برنامه هایی را برای بهبود شهر، به سرعت و دقت اجرا کرده است.

قوانین جدید ویزا اجرا شده و این امر باعث می شود تا مهاجران بتوانند امارات متحده عربی را خانه خود بدانند که این تصمیم پیشگامانه برای معرفی دو تابعیتی بودن، اعتماد به نفس را در میان جامعه مهاجران افزایش میدهد. بازار شاهد اثرات افزایش نرخ وام و نرخ سود پایین است.

به غیر از افزایش خریداران کاربران نهایی، تعداد متقاضیان افراد مقیم در این کشور نیز برای خرید ملک دوم جهت سرمایه گذاری افزایش یافته است. زیرا آنها می توانند فرصتی هایی را که برای برخی جوامع در سراسر شهر ایجاد می شوند را پیش بینی کنند.

آلز آپ اضافه کرد: ” ما همچنین شاهد علاقه بسیاری از سوی خریداران خارجی هستیم که به دنبال نقل مکان به امارات متحده عربی هستند که با انعطاف پذیری امارات در طی دوران همه گیری کرونا این رغبت نیز بیشتر شده است. آنان با برنامه های خود برای ادامه پیشرفت شان، و راه اندازی طرح جامع دبی در سال 2040، مورد تشویق قرار گرفته اند.

شرکت او در حال گسترش ” تیم فروش توسعه” خود است زیرا این نتیجه آن است که خریداران بیشتر از برنامه ی خارج از طرح یا واحدهای تازه آماده سوال می کنند زیرا آنها در بازار ثانویه با سهم محدودی روبرو هستند.

من پیش بینی می کنم با چندین تحول جدید و گزینه های جذاب پرداختی موجود، این روند در طول سال هم ادامه یابد.

قبل از همه گیری کووید-19 ما شاهد روند رو به بالا برای افزایش پرداختی های چک بودیم و محدودیت ها این به این روند سرعت بخشید.

برخی از مالکان اکنون دوباره درخواست چک کمتر دارند امّا به طور کلی بیشتر مالکان از این موضوع استقبال می کنند که برای همگام شدن با روند شهری نیاز به افزایش پرداخت چک وجود دارد که منجر به افزایش رقابت بین مالکان و گزینه های اجاره کوتاه مدت در بازار میشود. “

روزهایی که شرکت ها هزینه اجاره را در یک چک پرداخت می کنند گذشته است.

کارگزاری روند در حال ظهور مستاجرین کوتاه مدتِ ماهانه را در نتیجه از دست دادن شغل یا فشارهای مالی گزارش کرد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه