اخبار صنعت اخبار صنعت-خانه / به گزارش Property Finder، بازار املاک دبی با نزدیک شدن میزان فروش به 100 میلیارد درهم، به روند احیای خود ادامه می‌دهد.

به گزارش Property Finder، بازار املاک دبی با نزدیک شدن میزان فروش به 100 میلیارد درهم، به روند احیای خود ادامه می‌دهد.

دبی: با توجه به اینکه معاملات روزانه در حال حاضر غالباً از مرز 1 میلیارد درهم گذشته است ، بازار املاک دبی با 14.97 میلیارد درهم در ماه اوت جاری، عملکردی قوی داشت که این میزان فروش، بهترین عملکرد در ماه اوت طی 12 سال گذشته بوده است. بر اساس گزارش Property Finder، میزان فروش کلی املاک در دبی تا پایان هشت ماه اول، 88.12 میلیارد درهم بوده که برای عبور از مرز از 100 میلیارد درهم در سال، فقط به کمی تلاش نیاز دارد.

جدا از تقاضا برای خانه‌های آماده تحویل یا در شرف تکمیل، سرمایه‌گذاران عمده دبی همچنین در فکر  اقدامات  خارج از برنامه هستند. پروژه یک آسمان‌خراش بزودی توسط یکی از سردمداران این حوزه در Business Bay اعلام می‌شود و میزان توجه به این پروژه قبل از راه‌اندازی آن، قابل توجه بوده است.

در ماه آگوست، میزان فروش املاک خارج از برنامه به تعداد 2.599 ملک و به ارزش 4.95 میلیارد درهم رسیده که این میزان، بالاترین رقم برای پروژه‌های خارج از برنامه در بیش از 11 سال گذشته محسوب می‌شود. Property Finder در بیانیه‌ای اظهار داشت: « آخرین زمانی که بازار شاهد تزریق این حجم از سرمایه در املاک خارج از برنامه بود، به اوایل سال 10-2009 باز می‌گردد ».

Lynnette Sacchetto، مدیر تحقیقات و داده‌ها در Property Finder گفت: « این ارقام، گواه واقعی بر مدعای توانمندی دبی، به ویژه در بازار املاک است. اعتماد مردم از جمله سرمایه‌گذاری مستقیم از خارج به دبی نشان دهنده این موضوع می‌باشد که انتظارات متقاضیان و سرمایه‌گذاران افزایش یافته است ».

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه