اخبار صنعت اخبار صنعت-خانه / فروش ویلا و خانه های شهر دبی در سه ماه اول سال، به بیش از سه برابر افزایش یافته است.

فروش ویلا و خانه های شهر دبی در سه ماه اول سال، به بیش از سه برابر افزایش یافته است.

طبق فهرست بندی های  پورتال املاک یابی، فروش ویلاهای آماده و خانه های شهری در دبی در سه ماه اول سال به بیش از سه برابر افزایش یافت؛ زیرا ساکنان در دوره بیماری ویروس کرونا، به دنبال خانه های بزرگتری بودند.

  در سه ماه اول سال، نزدیک به 2٫231 ویلا و خانه شهری آماده، به فروش رسیده است؛ در حالی که سال قبل در همین دوره، فروش به اندازه 673 واحد بوده است.

طبق گزارش های املاک یاب، مناطقی مانند دبی هیلز ، جزیره پالم جمیرا ، Arabian Ranches، داماک هیلز و شهرک جمیرا، در مقایسه با دیگر مناطق، فروش بالاتری از ویلاها و خانه های شهری آماده را به ثبت رساندند.

  در این گزارش آمده است: “در سه ماه اول سال 2021 ، تعداد معاملات بیش از هر زمان دیگری بوده است و ما شاهد یک رکورد شکنی در فروش ماهانه ملک های آماده هستیم، که بخش ویلا و خانه شهری نمونه ای از آن ها می باشد.”

“در واقع ، از همان سه ماه اول سال 2021 ، از هر سه ملک فرعی  مسکونی که در دبی فروخته می شد، یكی از آن ها ویلا و خانه شهری بود.”

منطقه دبی هیلز، 203 عدد فروش ویلا ثبت کرده است که سالانه 145 درصد افزایش می یابد؛ در حالی که منطقه پالم جمیرا، در معاملات فروش،با بیش از چهار برابر افزایش، 65 مورد داشته است. در منطقه Arabian ranches در این دوره، بیش از 100 ویلا فروخته شده است.

طبق این گزارش، مناطق دیگر از جمله داماک هیلز، شهرک جمیرا، springs، املاک گلف جمیرا، meadows و دبی لند، نیز فروش بالاتری را به ثبت رسانده اند.  میدان شهر دبی در سه ماه اول سال، فروش ۹۹ ویلا و خانه شهری را ثبت کرده است؛ در حالی که در همین دوره در سال گذشته، 11 عدد فروش داشته است.

بر اساس این گزارش ، ناد الشبا طی سه ماه اول سال گذشته، 248 معامله فروش را به ثبت رسانده است؛ زیرا ملک های جدید به خریداران واگذار شده است.

فروش آپارتمان های آماده نیز در همین دوره، 40 درصد افزایش یافته است.

مطالب مشابه