برنده سفر به دبی و یک دوره کلاس گلف در باشگاه بین المللی گلف ترامپ در کلاب جهانی شوید.

مدرسه گلف دبی به برنده خوش شانس خود این امکان را میدهد تا به دبی که مقصد برتر گلف جهان است پرواز کند و فرصتی برای بازی گلف در دوره ای از کلاس های جهانی در باشگاه بین المللی ترامپ در داماک هیلز را که بعنوان بخش انحصاری هست را تجربه کنند.

این باشگاه با 42 میلیون فوت مربع در دبی در مرکز داماک هیلز واقع شده است. طراح آن آقای گیل هانز میباشد که معمار و خالق زمین گلف المپیک 2016 ریو می باشد.

این باشگاه در سال 2017 برنده جایزه سبک زندگی لاکچری در دبی به دلیل سبک آن با داشتن یک باشگاه گلف نمادین در مرکز آن شد.

کاسپر شنفلدت مدیر کل باشگاه های گلف ترامپ گفته است که هانز با استفاده از جشم انداز طبیعی کویر در طراحی خود، شاهکار بینظیری را خلق کرده که به گلف بازان این اجازه را می دهد تا مهارتهای خود را افزایش و استراتژی های خود را بسازند.

گلف در دبی- یک پروژه گردشگری گلف – دبی را بعنوان مقصد تعطیلات کلاس گلف جهان جشن میگیرد و بنا بر میراث و شجره دبی هر انچه را که بتواند در داخل و خارج از زمین گلف به دیگران ارائه دهد را ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.golfindubai.com/competition

شنفلدت در ادامه سخن افزوده که دبی دارای امکانات پذیرائی و زیر ساختهائی برای پشتیبانی از یک پیشنهاد ارزشمند  برای گردشگران گلف می باشد و این به موقعیت دبی در بازارهای اصلی بعنوان مقصد انتخاب اول برای گلف بازان  کمک خواهد کرد.

دبی دارای جذاب ترین و و متنوع ترین زمینهای گلف در جهان است که توسط نامداران بزرگ ورزش طراحی شده است و کلاب گلف بین المللی ترامپ 7205 یارد می باشد و که شامل آزادراه های بزرگ گسترده و تپه های شنی طبیعی  می باشد و همین باعث میشود چالشی برای توانائی گلف بازان بوجود آید.

کلوپ شامل یک رستوران شیک خانوادگی و سالن ورزشی می باشد. از دیگر امکانات رفاهی این هتل یک استخر شنای سر باز با چشم انداز خارق العاده زمین گلف، مرکز تناسب اندام مجهز و فروشگاه بزرگ پرو(اسم هست)میباشد که جدیدترین تجهیزات و لباس گلف را ارائه می دهد.

آکادمی گلف ترامپ انواع مختلفی از دروس فردی و گروهی را ارئه می دهد که توسط حرفه ای های پی جی ای با پیشرفته ترین تهویه مطبوع داخلی استودیو و دارای سیستم های دوربین با سرعت بالا با نرم افزار

V1 pro ، TrackMan ، SAM PuttLab

و شبیه ساز گلف ارائه می دهد که اطلاعات دقیقی در مورد تنظیم بازی گلف خود داشته باشند.

مسابقات گلف حرفه ای در زمین بین المللی گلف ترامپ دبی که توسط تور اروپا اجرا میشود  بهترین گلف بازان آماتور و حرفه ای را از سراسر جهان به خود جذب میکند.

ما افتخار میکنیم که منتخب بهترین گلف بازان آماتور در منطقه هستیم که میخواهند خود را به رده های بالاتر برسانند. بعنوان یک باشگاه جوان، ما یک تیم بااستعداد داریم که بهترین آماتورهای این باشگاه را برای رقابت با دیگران جمع میکند. تقویم گلف اجتماعی ما به شدت رشد کرده و شنفلدت گفته است که امکانات گلف 9 سوراخه ما در حال حاضر بعنوان برجسته ترین دوره

در منطقه ،همراه با داشتن بهترین دوره مسابقات گلف قهرمانی 18 سوراخه در طول سال شناخته میشود.

این دوره در حال حاضر با فاصله اجتماعی و دستورالعمل های کووید 19 برای استقبال از مهمان خود باز است و باشگاه بین المللی گلف ترامپ پیشنهادات ویژه ای برای  عضویت در این مجموعه به مهمانان خود ارائه می دهد.

دومین توسعه عالی

آکویا

در دبی لند در حال پیشرفت است. کلوپ گلف جهانی ترامپ دبی- توسط  طراح تایگر وودز ساخته خواهد شد. ترکیب زیبائی از ویلاها و خانه ها در اطراف مسیر واقع شده که بعضی از آنها با فضای داخلی توسط خانه طراحی مشهور جاست کاوالی ساخته شده اند.