تخصیص 1 میلیون درهم بودجه به کمپین” 10 میلیون غذا” در امارات توسط حسین سجوانی-بنیانگذار داماک

حسین سجوانی- بنیانگذار داماک از کمک مالی یک میلیون درهمی برای تامین 125 هزار وعده غذایی برای گروه های تحت تاثیر ویروس کورونا در امارات متحده عربی، به عنوان بخشی از بزرگترین انگیزه توزیع مواد غذایی در کشور خبر داد.

کمپین 10 میلیون غذا که در روز یکشنیه آغاز شد افراد و موسسات را قادر می سازد تا با کمک های مالی و نوع دوستانه به تهیه وعده ها یا بسته های غذایی به افراد و خانواده های کم درآمد در سراسر کشور در طول ماه مبارک رمضان کمک کنند.

این کمپین در اولین روز های برگزاری کمک های مالی زیادی را از اقشار مختلف جامعه جذب کرد. حسین سجوانی ، بنیانگذار و رئیس املاک داماک، گفت: “پشتیبانی از کمپین 10 میلیون وعده غذایی برای هر نهاد و موسسه یک افتخار است، زیرا این امر به رفع بحران گرسنگی کمک میکند و نیاز اساسی زندگی را برای افرادی که تحت فشار هستند، احساس امنیت و اطمینان خاطر خاصی ایجاد می کند. “

سجوانی افزود: درگیر كردن تمام رده های جامعه امارات متحده عربی از شركت ها و موسسات گرفته تا عموم مردم ، موجبات همبستگی و انسجام اجتماعی را فراهم می آورد و به همه این امکان را می دهد تا در حالی كه در خانه ایمن هستند، دست یاری به سوی بقیه دراز کنند

جناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر امارات و حاکم دبی، روز یکشنبه از راه اندازی کمپین “10 میلیون وعده غذایی” برای تأمین حمایت غذایی برای خانواده ها و افراد آسیب دیده ای که تحت تاثیر بیماری همه گیر COVID-19 با بیکاری و کاهش درآمد مواجه شده اند خبر داد.

این کمپین توسط همسرش، شیخا هند بنت مکتوم بن جمعه آل مکتوم ، رئیس هیئت امنای بانک غذا امارات متحده عربی هدایت خواهد شد.

طرح های جهانی محمد بن راشد آل مکتوم (MBRGI) با همکاری صندوق همبستگی اجتماعی علیه COVID-19 بر مبارزات ’10 میلیون وعده غذایی’ نظارت خواهد کرد.