اولین مهاجری که تابعیت امارات را گرفت

آقای لال هریرام جنوانی، یک تاجر سرشناس هندی 40 ساله است که در کشور امارات متحده عربی زندگی می کند.
 لال هریرام جنوانی اولین فردی است که توانسته تابعیت امارات را کسب کند. وی مالک چندین کسب وکار بزرگ در امارات می باشد. به طور مثال: مالک مرکز خرید” لامسی پلازا” دبی می باشد.
شرکت داماک به آقای هریرام جنوانی تبریک می گوید. ایشان به شخصه عکس پاسپورت خود را در رسانه ها منتشر کرد.

 مرکز خرید لامسی پلازا

مرکز خرید لامسی پلازا یکی از مراکز خرید خانوادگی و ممتاز دبی می باشد که بیش از 150 مارک برجسته خرده فروشی محلی، منطقه ای و بین و المللی در آن واقع شده است. مرکز خرید لامسی پلازا تنها مرکز خریدی در دبی است که در آن به ازای هر درهم خرید از خرده فروشی ها، یک ایرمایل دریافت می کنند و برای خریداران شانس جمع آوری هزاران ایرمایل را بوجود می آورد تا جوایز شگفت انگیزی به آن ها اهدا شود.
لامسی پلازا علاوه بر بروز و برند بودن در زمینه پوشاک، در بخش های سوپر مارکت، انواع لوازم خانگی و انواع کالاهای ورزشی فعالیت دارد. این مرکز خرید در دبی و در منطقه بر دبی واقع شده است.

در شهر دبی زندگی لوکس و مدرنی را می توان تجربه کرد. دبی یکی از هفت شیخ نشین امارات متحده عربی به شمار می رود، که لوکس ترین و مشهورترین آن ها نیز می باشد. بسیاری از افراد که برای تفریح به دبی می روند بعد از دیدن آن بسیار مشتاق می شوند که درباره شرایط این شهر اطلاعاتی به دست آورند تا بتوانند در این شهر زندگی کنند، چرا که این شهر یکی از شهرهای زیبا و لوکس امارات متحده عربی می باشد و همچنین پیشرفت و اقتصاد خوب این شهر باعث می شود افراد بسیاری خواهان زندگی در دبی باشند. لازمه زندگی در دبی و یا هر شهر و کشوری که قصد مهاجرت به آن را داریم اطلاع کامل از شرایط زندگی، کار و مهاجرت به آن شهر یا کشور می باشد.

عوامل اقتصادی، عوامل کارآفرینی، حقوق کارگری، عوامل محیطی، فرهنگی ،اجتماعی و کیفیت زندگی از موارد تاثیر گذار به شمار می روند ؛ که در زیر به اختصار توضیح می دهیم.

  • عوامل اقتصادی: دردسترس بودن شغل در سراسر منطقه
  • عوامل کارآفرینی: سهولت راه اندازی مشاغل جدید
  • حقوق کارگری: رضایت کارکنان از حقوق پایان کار
  • عوامل محیطی: میزان تمیزی هوا و کمترین میزان آلودگی
  • زندگی روز مره: در دسترس بودن پارک ها و مناطق تفریحی
  • عوامل فرهنگی اجتماعی: کمترین میزان جرم و جنایت و جوامع چند فرهنگی
  • کیفیت زندگی: رضایت مردم از کیفیت زندگی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

//document.cookie = "cpop=0";