داماک با همکاری ادیب میتوانند یک طرح جذاب مالی برای خانه ارائه دهند

با افزایش تقاضا برای ویلاهای آماده و خارج از برنامه در دبی، داماک از طرح مالی خانه با همکاری بانک اسلامی ابوظبی خبر داده است. این طرح بودجه ای با نرخ 1.99% در سال را برای ویلاهای داماک ارائه میدهد.

مشتریان اجاره ای و خریداران ملک میتوانند همچنین از معافیت هزینه های ارزیابی شده و پردازش شده و همچنین به راحتی یک ماشین حساب مالی خانه از طریق وب سایت DAMAC Properties بهره مند شوند.

برای محاسبه کردن برنامه پرداخت ملک خود در آینده با برنامه های رهن ویژه داماک اینجا را کلیک کنید.

S. Venky، معاون اجرائی رئیس جمهور، رئیس دارایی ها و کارت های بانک اسلامی ابوظبی گفت: ادیب مفتخر است که با داماک همکاری میکند تا پیشنهادهای منحصربفرد و قیمت گذاری را برای مشتریان مالی خانه ارائه دهد. با وجود زیاد شدن چشمگیر خریداران مسکن برای اولین بار در دبی، ما تعهد داریم تا در جهت رسیدن مشتریان به اهدافشان برای داشتن خانه آن ها را حمایت کنیم. از طریق برنامه جذاب تامین مالی خانه با داماک، ما این توانایی را خواهیم داشت که هنگام سرمایه گذاری در دبی اطمینان را به مشتریان خود ارائه دهیم.

این همه گیری شاهد بوده که اکثر خانواده ها از آپارتمان های با تراکم بالا به نفع فضای خصوصی بیشتردر فضای باز خارج شده اند. نظرسنجی صورت گرفته از سرویس مارکت نیز به این موضوع اشاره دارد و میگوید روند اخیر ساکنین در حال حرکت به سمت حومه شهرها را ترجیح میدهد تا اینکه زندگی در شهر را. این بررسی  اثرات همه گیری کووید 19 را بر الگوی حرکتی ساکنین دبی ارزیابی ، با تقریبا 12.1% از کل AKOY DAMAC MASTER جوامع در دبی لند مانند توسعه. کرده است حرکت در صدر لیست قرار گرفته اند.                                                                                 

علاوه بر این با کاهش چشمگیر قیمت های بازار ، امسال برای اولین بار افزایش خریداران مسکن را ثبت نموده اند. در 9 ماه اول سال 2020، 10728 نفر برای اولین بار در دبی خانه خریده اند. آنها حدود 70% معامله های کل این دوره را تشکیل داده اند.                                                           

” با داشتن برنامه های مالی، مانند همکاری داماک با ادیب، بسیاری  از افراد ترجیح میدهند خانه های بزرگتری را برای خود بگیرند. آنچه داماک ارائه میدهد  ترکیبی از لوکس ترین و مقرون به صرفه ترین می باشد که فرصتی مناسب برای مشتریان است”.                                                             

آکوی توسط داماک 55 میلیون فوت مربع است کمی بیشتر از 1.5 برابر پارک مرکزی شهر نیویورک-توسعه مستر سبز،متشکل از ویلاهای لوکس و املاک کم ارتفاع، در اطراف کلوب جهانی گلف ترامپ دبی.                                                                                                                   

مک لولین افزود: “جدا از سرسبزی و سرسبز بودن ، که مردم را از شلوغی زندگی شهر دور می کند، آکوی جاذبه های بی نظیری را از طریق فروشگاه های سطح بالا و امکانات تفریحی مختلف ارائه می دهد ، و آن را به یک جامعه مورد توجه مردم تبدیل می کند”.                                                

این طرح همچنین تامین مالی خانه های داماک هیلز، یک ساختمان بزرگ لوکس 42 میلیون فوت مربع،واقع در بین خیابان هسا و جاده ام سقیم، درست خارج از جاده محمد بن زاید را پوشش میدهد. داماک هیلز دارای پیشنهادات منحصربفردی از جمله ویلاهای مطابق با سلیقه شما و اقامتگاه های برند، خرده فروشی های سطح بالا، یک مدرسه عالی بین المللی و هزاران امکانات تفریحی و ورزشی خانوادگی است.  

جدا از این ، خلیج Malibu – بزرگترین استخر موج دار عمومی  امارات متحده عربی – یک پارک اسکیت ، پارک سگ ها ، دریاچه های ماهیگیری و باغ وحش حیوانات اهلی دارد. تاج گل این جامعه زمین بین المللی گلف ترامپ است که یک زمین گلف 18 سوراخه استاندارد است که توسط معمار مشهور جهان گیل هانزه طراحی شده است.