املاک و مستغلات باید یاری دهنده تکنولوژی های نو پا باشد

افزایش قابلیت های دیجیتال در عرصه صنعت املاک و مستغلات، نوآوری های بیشتری در زنجیره قیمت گذاری و کاربرد وسیع تری از فناوری را به ارمغان آورده است. مهم نیست چطور به آن نگاه کنیم، تکنولوژی انقلابی عظیم در عرصه کسب و کار است.

امروزه صنعت املاک و مستغلات تمرکز ویژه ای بر ساخت اکوسیستم های مختلف با تکنولوژی پیشرفته دارد، بعنوان مثال: کسب و کار خودکار، یادگیری مکانیک و تکنولوژی پیشرفته VR، فضای مجازی و برنامه های مخصوص مشتریان و غیره. هدف از انجام این کار بهبود کار و ارتقا رضایت و تجربه مشتریان است.

از طریق این الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی ، می توانید هزینه های معامله ، RoI (بازگشت سرمایه) را تجزیه و تحلیل کنید و از مدیریت هوشمندتر املاک و مستغلات اطمینان حاصل کنید. داده های بزرگ همچنین قادر است به مشتریان – و همچنین شرکت های املاک و مستغلات – توصیه های هوشمند مبتنی بر نیازهای شخصی ارائه دهد.

شفافیت بیشتر

در نتیجه کاهش روابط اجتماعی، شرکت ها روز به روز به شفاف سازی بیشتر می پردازند. قصد از این عمل اهداف بلند مدتی مثل هم سو شدن شرکت ها با ارزش های مشتری است. بعنوان مثال: برند De Beers، بزرگ ترین کمپانی الماس جهان، برای کاهش نگرانی ها در رابطه ها جعل و دزدی از سنگ های قیمتی در یک قالب قابل ردیابی سرمایه گذاری کرد.

والمارت از بلاک چین برای نظارت بر تولیدات سبزیجات خود استفاده می کند. او می تواند محصولات خرابی که باعث آسیب به سایر محصولات یا مزرعه اش می شود را شناسایی کند حتی اگر یک گل کاهو باشد. گروه نظارتی Good On You نیز عملکرد هزاران برند مد در زمینه تهیه ، تولید و توزیعات اخلاقی را پیگیری می کند.

بلاکچین در عرصه املاک و مستغلات نیز پتانسیل بسیار بالایی دارد. تکنولوژی بلاکچین علاوه بر تضمین مراحل نقل و انتقالات، با ارائه استعلام دقیق و قابل اعتماد زمین و جزئیات نقل و انتقالات، راهکار ارزشمندی برای به حداقل رساندن کلاه برداری به حساب می آید.

شرکت های املاک و مستغلات نیز دریافته اند که تمرکز نباید فقط به بهره وری عملیاتی محدود شود ، بلکه باید به فناوری های فراگیرنیز توجه داشت. واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) به طور مداوم در حال بهبود و جذب هستند.

این ویژگی ها در آیفون آغاز به کار می کنند زیرا گفته می شود که اپل در حال کار بر روی یک هدست AR است که در سال 2022 عرضه خواهد شد. هدست های VR در حال حاضر در کنار دوربین های 360 درجه برای تولید طرح های مجازی استفاده می شود. در حال حاضر نیز تعدادی برنامه طراحی خانه در دسترس است که انقلابی در نحوه ایده پردازی مردم از خانه های خود هستند.

ما در وبسایت خود یک قسمت جدید با عنوان سور سه بعدی برای مشتریان خود قرار داده ایم. مشتریان میتوانند با بازدید از ملک مورد نظر، خانه آینده خود را ببینند. با چرخیدن در خانه ، تصور زندگی در آنجا برای آنها بسیار آسان تر است و می تواند عاملی تعیین کننده در خریدن یا  نخریدن باشد.

وقتی همه گیری اتفاق افتاد ، ما خیلی سریع به کار برگشیم تا بتوانیم عوامل خود را دور کار کنیم. ما با اطمینان از اینکه برنامه های ما بدون هیچ زحمتی با سیستم ها و ابزارهای لازم که به آنها امکان می دهد به طور ایمن از خانه کار کنند، این کار را انجام داده ایم.

فناوری ابزاری تحول آفرین برای بخش املاک و مستغلات بوده و انتظار می رود در آینده فقط عملکرد صنعت را بهبود بخشد. از طریق ارائه منابع استثنایی ، افزایش تجربه خدمات به مشتری و بهینه سازی چندین عملکرد اصلی روزانه نمایندگان ما ، ما در حال توسعه این ابزارها در شرکت خود هستم.

همگام شدن با پیشرفت سریع در فناوری گاهی اوقات ممکن است چالش برانگیز باشد – اما ما معتقدیم که این یک سرمایه گذاری ارزشمند است.