اشغال هتل های داماک در ربع چهارم سال

بخش هتل داری Damac از آغاز شیوع همه گیر در ابتدای سال جاری میلادی ، شاهد افزایش مداوم اشفال بودن در سه ماهه چهارم بوده است.

سه ماهه چهارم سال میزان اشغال تا 85 درصد را ثبت کرده است که این یک جهش قابل توجه برای صنعتی است که در آوریل و می به دلیل همه دگیری Covid-19 و محدودیت های ناشی از آن به دستور دولت شاهد افت کم سابقه بوده است.

معاون ارشد داماک گفت : “اگر بیشتر به آن فکر کنید، با توجه به وضعیت جهانی ، این تعداد فوق العاده ای است. در حالی که برخی از کشورها به دلیل تعداد بالای موارد ابتلا به ویروس کرونا در معرض محدودیت های جدی هستند ، ساکنان دبی برای لذت بردن از آب و هوای دل انگیز، مناظر و احساس به سر بردن تعطیلات، به هتل ها سرازیر می شوند، زیرا بسیاری ترجیح می دهند در شرایط فعلی سفر نکنند.”

وی افزود: “این موضوع به خوبی نحوه عملکرد عالی دولت امارات متحده عربی در مورد این همه گیری را تبیین می کند و صنعت هتل داری یکی از مهمترین مزایای این سیاست هوشمند است.”

طبق نظرسنجی Colliers MENA Hotel Market Survey ، بهبود در بخش هتل داری در ربع چهارم 2020 آغاز و در سال 2021 ادامه خواهد داشت. این گزارش پیش بینی می کند که این روند احتمالاً با گشایش نمایشگاه Expo 2020 که در پایان سال 2021 آغاز می شود ، تقویت خواهد شد.

بسیاری از ساکنین که نمی خواهند متعهد به امضای قرارداد ساختمان های مسکونی شوند ، اقامت یک ، دو یا حتی سه ماهه را انتخاب می کنند. از آنجا که قیمت ها در مقایسه با سال گذشته به طور قابل توجهی پایین تر است، بسیاری از ساکنان در حال رزرو در هتل آپارتمان های شامل سرویس داماک هستند تا تجربه ای لوکس با امکانات بهتر در اختیار داشته باشند.

نایل مخلوقین گفت: “در حالی که بعضی از افراد ترجیح می دهند هنگام شیوع بیماری در خانه بمانند ، بسیاری دیگر فرصت استفاده از زندگی لوکس با قیمت مناسب را به دست می آورند. با توجه به اینکه اکثر خانواده ها ماه ها است که در خانه کار می کنند، این اقدام تغییر چشم انداز خوبی است که چند روز یا یک هفته در هتل بمانید و به بترین شکل به خودتان برسید”.

در هتل های داماک ، میانگین قیمت استودیو ها 250 درهم (68 دلار)، واحد یک خواب 300 درهم (81.6 دلار)، واحد دو خواب 600 درهم (163.3 دلار) و واحد سه خواب 800 درهم (217.7 ذلار) است. پیشبینی می شود قیمت ها در ماه دسامبر 100 تا 300 درهم (27.2 تا 81.6 دلار) افزایش یابند.

مزایای اقامت در هتل داماک شامل ساخت لوکس، کفپوش های بزرگ ، آشپزخانه های فول سرویس ، لباسشویی ، یخچال و فریزرهای کاملاً بزرگ است. آپارتمان های سرویس دهی شده بیش از اینکه حس ماندن در هتل را بدهند، شبیه به خانه هستند.

به غیر از امکانات رفاهی پنج ستاره ، بسیاری از هتل های داماک در مرکز شهر و در مجاورت مراکز خرید بزرگ و جاذبه های گردشگری واقع شده اند. هوای عالی دسامبر به مهمانان امکان پیاده روی در فضای باز را می دهد ، جایی که می توانند به بهترین رستوران ها و خرده فروشی ها دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این ، مهمانان می توانند اطمینان داشته باشند که از اقامت ایمنی برخوردار خواهند بود ، زیرا هتل های Damac اقدامات بهداشتی را را بسیار جدی می گیرند. تمام آپارتمان ها به طور مرتب توسط نظافتچی های حرفه ای ضد عفونی می شوند، همه کارکنان خدمات آموزشی در مورد اهمیت بهداشت شخصی و همچنین بهترین روش ها برای به حداقل رساندن شیوع میکروب ها آموزش می بینند. سرانجام ، همه کارمندان همیشه ماسک می زنند.

در حال حاضر ، حدود 80 درصد از مهمانان داخلی و 20 درصد خارجی هستند. بازدید کنندگان عمدتا از فرانسه ، لبنان ، انگلیس ، ایالات متحده ، هند ، ایتالیا ، چین ، پاکستان و روسیه هستند. بسیاری از مرزهای بسته کشورهای خود فرار می کنند. البته این بازدیدکنندگان هنگام ورود به دبی از نظر Covid-19 مورد غربالگری و آزمایش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که سفری سالم و سلامت دارند و دیگران را آلوده نمی کنند.