اتمام ساخت برج B پروژه آیکون سیتی املاک داماک

 گروه املاک داماک خبر از تکمیل ساخت برج B پروژه آیکون تاورز در اتوبان شیخ زاید داد.

این اتفاق نقطه عطف کلیدی برای این پروژه به حساب می آید که حاصل این قرارداد موفق به ارزش 181.000.000 درهم در ماه گذشته، احداث پروژه زادا، از دیگر پروژه های املاک داماک در بیزینس بی است.

در این سازه از حدود 90،000 متر مکعب بتن استفاده شده است شد. علاوه بر این، از حدود 11000 تن فولاد نیز استفاده شد ه است که معادل تقریباً نیمی از وزن مجسمه آزادی است.

DAMAC این نقاط عطف را پیشرفتی مثبت، در میان چالش های پیش روی صنعت املاک و مستغلات به دلیل تأثیرات Covid-19 بر بازار و صنعت گردشگری می داند.  

ثبات و عدم نزول فعالیت های ساخت و ساز در صنعت املاک، مرهون تدابیر و ترازنامه های قوی این کشور علیه ویروس کووید 19 است.

علاوه بر این، آمار شرکت های مشاوره املاک و مستغلات جهانی در امارات متحده عربی رضایت بخش اعلام شده است که خبر خوبی برای فعالان این عرصه است.

به گفته دپارتمان زمین و مستغلات دبی، میزان فروش در آگوست 2020 در مقایسه با آگوست سال پیش 13.4% افزایش یافته است و 5.600 واحد مسکونی نیز در سه ماه دوم در دبی تحویل داده شده اند.  در اواخر ماه اکتبر، معاملات ملکی با میانگین 1.369 معامله به عدد 4 میلیارد درهم رسید و 38.000 واحد دیگر نیز تا پایان سال در دست برنامه ریزی هستند.

این برج طبقه 53 پس از تکمیل نهایی، به ارتفاع 246 متر و ظرفیت 1.218 واحد خواهد رسید. 

علاوه بر 138 واحد دو خواب و 45 واحد سه خواب، اکثر واحد های این پروژه از سوئیت ها و واحد های یک خواب تشکیل شده اند.

موقعیت ممتاز پروژه آیکون سیتی در بزرگراه شیخ زاید، مجاور منطقه پر تردد داون تاون که برج خلیفه و دبی مال در آن واقع شده اند، چشم انداز بی نظیر شهر و کانال دبی را برای ساکنین فراهم کرده است.

نایب رئیس شرکت املاک داماک اظهار داشت: “بایت تکمیل برج B بسیار خرسندیم و علیرغم چالش های ممکن، به فکر تکمیل باقی پروژه های باقی مانده هستیم.”

“پیشرفت ما حاصل سازمان بندی قوی ما است که متشکل از کارمندان سخت کوش و فداکار و یک تیم مدیریت ماهر است.”