برج در حال توسعه داماک ناین المز در لندن

با وجود چالش های ناشی از همه گیری کووید-19 شامل کاهش روند کار، داماک پراپرتیز (DAMAC PROPERTIES) عضو بازار مالی دبی در حال تکمیل برج داماک ناین المز خود در Vauxhall لندن است.

عملیات ساختمانی در این پروژه در حال انجام است و اکنون ساخت نمای ساختمان از طبقات 2 تا 50 به اتمام رسیده است و تاسیسات مناطق خرده فروشی نیز در دست انجام است.

در حالیکه کارهای تأسیسات و محوطه سازی در حال انجام است، طراحی داخلی در تمامی طبقات آغاز شده است. ساخت بنا در 2019 به پایان رسید و پل آسمان که دو برج شمالی و جنوبی را به یکدیگر متصل می کند نیز تکمیل شد. 

علی سجوانی مدیر کل املاک داماک (DAMAC PROPERTIES)، در مورد روند ساخت گفت: ” با وجود همه گیری ناباورانه کووید-19 که تهدید بزرگی برای بازار است، ما این روند را دست آوردی عظیم می دانیم. با وجود استاندارد های بالا توانستیم با کمترین وقفه زمانی ممکن ادامه دهیم”.

از دید اقتصادی می توان گفت با توجه به روش تجاری قوی و حفظ اعتدال، داماک در عبور از تنش های بازار از سایر توسعه دهندگان موفق تر بوده است”.

به نقل قول از متخصصین املاک، نزدیک 60% از این برج 50 طبقه فروخته شده است. اکثر مالکین از اتباع بریتانیایی، سعودی، چینی هستند.

ناین المز Nine Elms)) نه تنها سازه ممتاز داماک در انگلستان، بلکه اولین همکاری اروپایی ورساچه هوم با سازه مسکونی در موقعیت ممتاز زون 1 لندن است.

این برج فوق مدرن واقع شده درSouth Bank، صاحب بهترین ترکیب معماری منحصر به فرد و متعادل است. این پروژه در صورت تکمیل شامل 450 واحد، از سوئیت و واحد های یک تا سه خوابه گرفته تا پنت هاوس، خواهد بود.

همچنین هر برج شامل چهار طبقه اداری و 744.15 متر باغ مشاعات خواهد بود.

آقای سجوانی افزود: ” احداث ناین المز Nine Elms)) زمانی صورت گرفت که لندن با بحران کمبود مسکن روبرو بود، بنابراین از طرف لندنی ها، بخصوص آنها که به زندگی لوکس علاقه دارند، استقبال زیادی از آن شد.”.

” بعد از اتمام ساخت ساختمان، مشتریان با دیدن نتیجه تماشایی و طراحی داخلی ورساچه که از علاقمندی های سرمایه گذاران و صاحبان خانه است به وجد خواهند آمد. علی رقم تاثیر منفی همه گیری کووید-19 بر صنعت املاک، ما هیچ نگرانی راجب پروژه ناین المز نداریم. چرا که این پروژه موقعیت خاصی را در قلب لندن در اختیار مشتری ها می گذارد”.

علی سجوانی درمورد توسعه و سرمایه گذاری های آینده داماک اینگونه گفت:” انگلستان مزایا و نقاط عطف بسیاری دارد که لندن به تنهایی تجلی همه آنها است”.

” انگلستان نه تنها منطقه مالی پیشرو دنیا است، بلکه دارای نظام آموزشی روز دنیا است و تعدادی از بهترین مدرسه و کالج ها در لندن وجود دارد. لندن یک شهر با فرهنگ های متفاوت است که میان آمریکا و آسیا قرار گرفته است و در نزدیکی آن چهار فرودگاه اصلی وجود دارد. تمامی این ها شواهدی دال بر زکاوت داماک در سرمایه گذاری و توسعه برند خود در لندن است”.

//document.cookie = "cpop=0";