53 میلیون ساعت کاری ایمن در محیط ساخت و ساز توسط داماک

DAMAC Properties بیش از 53 میلیون ساعت کاری ایمن را با وجود چالش های همه گیری کووید-19 در پروژه های در حال انجام خود در دبی در 2020 انجام داده است.  

در پروژه آیکون سیتی در خیابان شیخ زاید در امتداد کانال دبی حدود بیشتر از 7 میلیون ساعت کاری ایمن بدون جراحات کاری  (LTI) را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

داماک همچنین به ترتیب 36 و 10 میلیون ساعت کاری ایمن بدون جراحات کاری را در پروژه های آکویا و داماک هیلز رقم زده است.

داماک در راستای قطع زنجیره کووید-19 اقدامات مهمی انجام داده است که از جمله آنها می توان به کنترل روزانه دمای بدن، محدودیت 30 درصدی اتوبوس ها برای حمل مسافربر، تقسیم شیفت کارگران جهت حفظ فاصله گذاری اجتماعی و ایجاد فضاهای استراحت بیشتر در فضای باز جهت جلوگیری از تجمع در ساعات استراحت کاری اشاره کرد.

محل زندگی و دستشویی های کارگران مرتب ضد عفونی و شسته می شوند، همچنین مایع ضد عفونی کننده به وفور در سراسر محل ساخت و ساز در دسترس کارگزان است.

همچنین در صورت مشاهده علائم مریضی در هر یک از کارگران، سریعا از کارگر مذکور و 300 کارمند دیگر که با او در تماس بوده اند یا اوغات استراحت کاری را گذرانده اند تست تشخیص کووید-19 گرفته می شود.

آن دسته از کسانیکه نتیجه تست آنها مثبت باشد فورا قرنطینه می شوند و خدمات پزشکی مناسب دریافت می کنند.

در نهایت در محوطه های کاری همیشه سعی بر اطمینان حاصل کردن از رعایت پروتوکول های بهداشتی است.

نایب رئیس داماک، Nail macLoughlin با توجه به ضوابط HSE گفت: ” با توجه به پایبندی ما به شیوه های ایمنی کار، ما همه تلاشمان را برای قطع زنجیره کووید-19 در محیط های کاری مان می کنیم”.

” ضمن تعهد به برنامه ساخت و ساز، باید از تک تک لحظات نهایت استفاده را کرد. بنابراین باید توازن بین تحویل به موقع به مشتریان و سلامت و امنیت کارگران رعایت شود. ما باور دارین حفظ این تعادل به پیشرفت پروژه هایمان کمک خواهد کرد”.

اقدامات هوشمندانه و به موقع دولت امارات متحده عربی کمک شایانی به جلوگیری از شیوع کووید-19 در کشور کرده است.

در نتیجه مدارس و مشاغل همچنین باز و مشغول به کار هستند که کمک بسیاری به بهبود سریع اقتصاد کرده است.

Nail macLoughlin اضافه کرد:” امارات متحده عربی اعتقاد راسخ دارد که اقدامات سرسختانه بهداشتی و ایمنی به ایمن نگه داشتن شهروندان و ساکنان کمک می کند و در عین حال با ید از عدم تعطیلی اقتصاد برای تجارت نیز اطمینان حاصل کرد. اگر به وضعیت جهان نگاه کنید، قوانین نادرست منجر به رکوردشکنی موارد شده است که بسیاری از کشورها را مجبور به قرنطینه مرحله دوم یا سوم کرده است”.

علیرغم چالش های کووید-19، داماک هر سال سابقه اثبات شده ای در زمینه بهبود عملکرد ایمنی دارد. داماک همیشه تعهد خود را از طریق افزایش بازرسی های بهداشتی و برنامه های مداوم آموزش ایمنی برای اطمینان از ایمنی کارگران خود نشان داده است و به طور مداوم به فکر بهبود هر چه بهتر این اقدامات است.”

//document.cookie = "cpop=0";