داماک، میزبان اولین جشنواره ورزشی ماه رمضان در آکویا

اصل مقاله درتاریخ 12 آوریل 2021 منتشر شده است.

با حمایت از روحیه همبستگی و جامعه ای که ماه رمضان بیانگر آن است، املاک داماک در نظر دارد اولین جشنواره ورزشی خود را از 18 آوریل تا 7 مِی در مجموعه آکویا برگزار نماید.

در این جشنواره سه هفته ای، مسابقات ورزشی مختلفی از جمله دواَتلُن و ماراتن با هماهنگی Hosasports برگزار خواهد شد.

و همچنین یک تورنمنت فوتبال و بسکتبال توسط قهرمانان امارات متحده عربی به سرپرستی فدی الخطیب، ستاره بسکتبال لبنان سازمان دهی میشود. علاوه بر آن، یک المپیک کوچک نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

تمامی بازی ها و مسابقات مطابق با پروتکل های ایمنی و بهداشتی دستور داده شده توسط دولت، انجام می شوند.

بخش عمده ای از فعالیت های ورزشی در مجموعه آرام آکویا انجام خواهد شد و برخی از آنها در داماک هیلز برگزار میشود.

این مسابقات قرار است هر روز ساعت 9 برگزار شود و برای عموم آزاد است.

برندگان و نایب قهرمانان جوایز نقدی و کاپ(جام) دریافت می کنند.

در لینک های زیر ثبت نام کنید:

علی سجوانی، مدیر کل داماک گفت: در پی رویداد موفقیت آمیز سایکلوتون که در ماه مارس برگزار شد ، ما تصمیم گرفتیم این حرکت و انرژی مثبت را با برگزاری یک جشنواره ورزشی در رمضان حفظ کنیم.

به عنوان یک کمپانی؛ داماک همواره بر سلامتی و تندرستی کارمندانش تاکید داشته و ما در نظر داریم رویدادهایی را برای سلامتی و تندرستی جهت ایجاد جامعه ای بهتر تسهیل کنیم.

در رقابت های فوتبال و بسکتبال ، تیم های برنده   15000 درهم دریافت خواهند کرد و بهترین بازیکنان انفرادی برای هر دو ورزش 3000 درهم دریافت میکنند.

در مسابقات دوآتلن برندگان زن و مرد یک جایزه نقدی به ارزش 4000 درهم دریافت خواهند کرد؛ در دسته بندی های جداگانه برای اماراتی ها (مرد و زن)

در چالش دو، 10 کیلومتر، برندگان زن و مرد جایزه نقدی 4000 درهم دریافت می خواهند کرد، در دسته بندی های جداگانه برای اماراتی ها (مرد و زن)

در چالش دو، 5 کیلومتر، برندگان زن و مرد جایزه نقدی 2500 درهم دریافت می خواهند کرد، در دسته بندی های جداگانه برای اماراتی ها (مرد و زن)

نفرات دوم همچنین جوایز نقدی با مقادیر مختلف، و همچنین جوایز مشارکت دریافت می کنند.

داماک اخیراً اولین رویداد دوچرخه سواری خود را با نام Tour De DAMAC در جامعه آکویا برگزار کرد که در آن نزدیک به 500 دوچرخه سواری حرفه ای شرکت داشتند. در این رویداد، ولادیمیر گوسف و کیم د بات در مسابقات 60 کیلومتری بزرگسالان در رده مردان و زنان برنده شد، در حالی که علی جاسم و صَفیه الصایق در رده بندی مردان و زنان اماراتی برنده شدند.

داماک همچنین شرکت کننده دائمی چالش تناسب اندام دبی بوده است.

علی سجوانی اضافه کرد: از آنجا که مجموعه آکویا به سرعت در حال رشد و شکوفایی است ، ما مشتاقیم که بتوانیم رویدادهای ورزشی را میزبانی کنیم تا تمامی ظرفیت ها و امکانات رفاهی مجموعه را به نمایش بگذاریم.