داماک جهت کاهش شیوع ویروس کرونا برای کارمندان خود و همسرانشان واکسن تامین می کند

گروه املاک داماک، با الگو برداری از راهبرد مدیریتی قوی کشور امارات متحده عربی و برنامه واکسیناسیون دقیق آن، در 29 ژانویه اقدام به واکسیناسیون پرسنل خود و همسرانشان کرد.

کارمندان با رعایت کامل پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی، برای تزریق ‘واکسن چینی سینوفارم’ به صف شدند و به سرعت تجربه خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

این کمپانی تحت شعار “واکسن بزنید، ویروس نگیرید” از کارمندان خود خواست علاوه بر محافظت از خود، برای حفظ جان همکاران، خانواده ها و همشهریان در برابر این ویروس، که در امارات متحده عربی طی چند روز گذشته شاهد افزایش بی سابقه ای بوده است، نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.

Niall McLoughlin، نائب رییس شرکت داماک، گفت:” با وجود افزایش موارد ابتلا در دنیا و همچنین در کشور خودمان، امارات متحده عربی توانسته جایگاه ممتاز خود را در جهان، برای روند اجرای واکسیناسیون حفظ کند.”

او افزود:” همینطور که شاهد هستیم؛ همچنان در سطح جهان کشور های رده اول برای توزیع واکسن در کشمکش هستند. با این حال امارات متحده عربی این واکسن را بطور رایگان در اختیار تمام شهروندان و ساکنین خود قرار داده است، چگونه ممکن است کسی چنین فرصتی را از دست بدهد؟”  

اوایل همین ماه، آقای حسین سجوانی نیز این واکسن را دریافت کردند و با نامه ای سرشار از مهر تمام  کارمندان را به دریافت این واکسن تشویق کردند.  

“آقای سجوانی در این باره اظهار داشت: “این واکسن برای من الهام بخش امید و باور به بسته شدن پرونده کووید-19 است.”

وی افزود:” همه ما در این دوران سخت درس های بسیاری آموختیم. درس هایی از صبر، پایداری، قدردانی و توجه بیشتر به همشهری هایمان، که بما آموخت هر کاری که انجام می دهیم نه تنها برای خودمان، بلکه برای سایرین نیز عواقبی در پی خواهد داشت. “

هدف داماک از تشویق کارمندان خود، ترغیب آن ها به شرکت در واکسیناسیون، بعنوان یک وظیفه همگانی و غلبه بر آثار مخرب این همه گیری است.

این کمپانی امید دارد چنین اقداماتی جهت تسریع گسترش ایمنی جمعیت و در نهایت خلاص شدن از این ویروس یک بار برای همیشه، بیشتر صورت گیرد و همکاری بیشتری دراین باره با دولت انجام شود.

آقای McLoughlin گفت:” داماک همیشه مفتخر به همکاری در این قبیل رویداد های اجتماعی بوده است، که از جمله آن ها می توان به حمایت بسیاری از رخ داد های بشردوستانه اشاره کرد. ما اهمیت ایجاد محیط امن و محافظت شده برای کارمندان را کاملا درک می کنیم و معتقدیم؛ هر چه افراد بیشتری واکسیناسیون شوند، زندگی افراد بیشتری از ما به روال عادی باز می گردد. “

//document.cookie = "cpop=0";