داماک در اخبار / دوچرخه سواری امارات: حدود 500 نفر در اولین تور داماک شرکت کردند.

دوچرخه سواری امارات: حدود 500 نفر در اولین تور داماک شرکت کردند.

نزدیک به 500 دوچرخه سوار حرفه ای و همچنین علاقه مندان به دوچرخه سواری در تور داماک، اولین رویداد دوچرخه سواری در شهرک آکویا که توسط املاک داماک و با همکاری شورای ورزشی دبی در روز شنبه برگزار شده بود، شرکت کردند.

در مسابقات دور 60 کیلومتر، آقای Vladimir Gusev از روسیه برنده گروه آقایان و خانم Kim De Baat  از بلژیک برنده گروه بانوان شدند. در گروه آقایان و بانوان اماراتی نیز، Ali Jassim  و Safiya Al Sayegh برنده شدند. منتخبین در هر گروه  برنده 5.000 درهم وجه نقد بهمراه شمش طلا، جام و مدال شدند.

در مسابقات 6.8 کیلومتری کودکان نیز Sultan Alshamsi  14 ساله از امارات و Maria Catarino 13 ساله از پرتقال برنده این رقابت شدند.

مسابقه اصلی دوچرخه سواری در شهرک آکویا داماک آغاز شد و به اوج خود رسید، دوچرخه سواران طی این رقابت تا قبل از اینکه وارد پیچ جاده Lahbab شوند و به خط پایان در خیابان اصلی برسند؛ شانس این را داشتند تا از منظره دیدنی آکویا که با پارک های سرسبز و دریاچه های زیبا احاطه شده است، نهایت لذت را ببرند. مسابقه کودکان نیز یک پیچ 6.8 کیلومتری در آکویا بود.

حدود 400 شرکت کننده در مسابقات بزرگسالان و 100 نفر نیز در مسابقه کودکان شرکت کردند.

Niall McLoughlin، معاون ارشد داماک، گفت: “داماک چندین رویداد و ابتکار عمل را پشتیبانی کرده است که به ایجاد تأثیر مثبت در جامعه کمک کرده اند. تور داماک تنها راه دیگری برای تقویت تعهد ما برای ساختن آینده ای بهتر است، چرا که ما همچنان به ایجاد آگاهی و ایجاد حس یکپارچگی در بین ساکنان پروژه های خود  و ایجاد یک سبک زندگی سالم در بین ساکنان امارات پای بندیم و تلاش مان کمک به تقویم ورزشی متنوع دبی است.

وی افزود: ” همانطور که از استقبال مشتاقانه ای که شاهد آن هستیم، مشاهده می شود؛ دوره عای زمانی بی سابقه، روح مقاومت انسانی و تلاش برای حرکت به جلو را کاهش نداده است.

ما خوشحالیم که شرکت کنندگان از این رویداد لذت برده اند و امیدواریم که در سال های آینده این رویداد را به سطوح بالاتر نیز برسانیم. “

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه