داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / مسابقات دوچرخه سواری در امارات: حدود 500 نفر در اولین دوره از مسابقات دوچرخه سواری داماک(Tour De DAMAC) شرکت کردند

مسابقات دوچرخه سواری در امارات: حدود 500 نفر در اولین دوره از مسابقات دوچرخه سواری داماک(Tour De DAMAC) شرکت کردند

نزدیک به 500 دوچرخه سوار حرفه ای و آماتور در مسابقات Tour De DAMAC  که اولین دوره از این مسابقات بود و در مجتمع آکویا و با همکاری وزارت ورزش دبی و شرکت املاک داماک برگزار شد شرکت کردند.

در دور 60 کیلومتر بزرگسالان، ولادیمیر گوسف (Vladimir Gusev) از روسیه در رده مردان و کیم دی بات (Kim De Baat) از بلژیک در رده زنان قهرمان شدند. در رده مردان و زنان اماراتی به ترتیب علی جاسم (Ali Jassim) و صفیه آل سایق (Safiya Al Sayegh)عنوان قهرمانی را کسب کردند. به برنده هر رده جایزه نقدی 5000 درهم به همراه کارت هدیه طلایی، جام و مدال اهدا شد. در مسابقه 6.8 کیلومتر کودکان، سلطان الشمسی (Sultan Alshamsi) 14 ساله از امارات و ماریا کاتارینو(Maria Catarino) 13 ساله از پرتغال قهرمان شدند.

مسابقه بزرگسالان از مجتمع آکویا آغاز  شد و شرکت کنندگان از میان پارک های سرسبز و دریاچه های زیبای این مجتمع عبور کردند و سپس از جاده لهباب(Lahbab) گذشته  و در مسیری دور یک منطقه رکاب زدند و در نهایت به سمت خط پایان که واقع در خیابان اصلی مجتمع آکویا بود بازگشتند. همچنین مسابقه کودکان در یک حلقه 6.8 کیلومتری در داخل مجتمع آکویا برگزار شد. حدود 400 شرکت کننده در مسابقه بزرگسالان و حدود 100 شرکت کننده در مسابقه کودکان شرکت کردند.

نایل مک‌لافلین(Niall McLoughlin)، معاون ارشد داماک، در سخنرانی خود در انتهای این مسابقه گفت: ” داماک با برگزار کردن رویداد ها و مسابقات مختلف تاثیر مثبتی بر روی ساکنین مجتمع های خود گذاشته است. Tour De DAMAC نیز یکی از این مسابقات جذاب بود که در جهت عمل به تعهد ما در زمینه ساخت آینده ای بهتر برگزار شد، زیرا ما همچنان به ایجاد حس یکپارچگی و اتحاد در میان ساکنان مجتمع های ساخت شرکتمان متعهد هستیم و سعی می کنیم که سبک زندگی سالم تری را در میان ساکنان امارات متحده عربی ایجاد کنیم.

“همانطور که از استقبال پرشوری که از این رویداد شده پیداست، با وجود شرایط سخت کنونی حاکم بر جهان انسان ها همچنان روحیه خود را نباخته اند و هنوز با استقامت تمام به سمت پیشرفت و رو به جلو گام بر می دارند. ما خوشحالیم که شرکت کنندگان از این رویداد لذت برده اند و در سال های آینده سعی می کنیم که سطح این مسابقات را از این نیز بالاتر ببریم  “

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه