داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی برنده جایزه منتخب مسافران Tripadvisor، بعنوان بهترین مکان بازی گلف سال 2021در امارات متحده عربی شد

باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی برنده جایزه منتخب مسافران Tripadvisor، بعنوان بهترین مکان بازی گلف سال 2021در امارات متحده عربی شد

باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی امروز اعلام کرد که به دلیل حسن سابقه در زمینه ورزش گلف، بعنوان برنده جایزه منتخب مسافران شناخته شده است. این دستاورد، در واقع تجلیلی از کسب و کارهایی می‌باشد که مسافران طی 12 ماه گذشته، نقطه نظرات مناسبی را در Tripadvisor در باره آنها بیان کرده‌اند، زیرا که همواره تجارب ارزشمند خود را در اختیار گلف بازان سراسر جهان قرار داده‌اند. با وجود روند چالش برانگیز سال گذشته، باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی با تداوم فراهم آوردن محیطی لذت‌بخش برای گلف بازان سراسر جهان، توانست روی پای خود بایستد.

Casper Schonfeldt، مدیرعامل باشگاه بیان کرد: « باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی بابت دریافت قدردانی خودآگاهانه مسافرانی که در 12 ماه گذشته از املاک ما دیدن کرده اند، خرسند است. همزمان با پایبندی به معیارهای Covid، ثبات دائمی کیفیت زمین‌های گلف ما و سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید مانند تنها پیست دیجیتالی رانندگی در دبی، استفاده از بهترین خدمات پذیرایی و تنوع در غذا و نوشیدنی و ارائه خدمات سطح بالای ما در سرتاسر املاکمان، بسیار خرسندیم از اینکه به گواه تمام سهامدارن و گروه همکاران که شبانه‌روزدر حال انجام وظیفه می‌باشند، تمامی تمرکز ما بر روی نیل به اهداف عالیه معطوف گردیده است ».

Kanika Soni، مدیر ارشد بازرگانی در Tripadvisor گفت: « به همه برندگان جوایز منتخب مسافران سال2021 تبریک می‌گویم. می‌دانم که سال گذشته برای مشاغل مرتبط با گردشگری بی‌نهایت چالش برانگیز بوده است. چیزی که من را تحت تأثیر قرار داده، چگونگی تطبیق کسب و کارها با این چالش‌ها از قبیل اجرای اقدامات نظافتی جدید، افزودن دستورالعمل‌های رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از فناوری برای اولویت‌بندی ایمنی میهمانان می‌باشد. جوایز منتخب مسافران، تاکید بر مکان‌هایی دارد که همواره عالی هستند، پیوسته  کارآزمودگی با کیفیت خود را، حتی در زمانی که انتظارات مشتریان تغییر یافته و به شیوه‌های جدید کار روی آورده‌اند، ارائه می‌دهند. این جایزه که بر اساس نظرسنجی مشتریان در فاصله زمانی یک ساله در نظر گرفته شده، بیانگر ارائه خدمات عالی و تجربه فوق‌العاده‌ای است که شما برای میهمانان در جریان دوران این بیماری همه‌گیر فراهم کرده‌اید ».

درباره باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی

زمین گلف به سبک قهرمانی با 18 حفره که توسط معمار مشهور جهان Gil Hanse طراحی شده است، تجربه‌ای منحصر بفرد را برای بازیکنان گلف در هر سطح مهارتی فراهم می‌کند. از ویژگی‌های بیشتر این زمین  زیبا می‌توان به تعداد 9 حفره روشن ، با سه ضربه، مناسب برای بازی گلف شبانه اشاره کرد. علاوه بر این، امکانات تمرینی در سطح جهانی ما در کنار تنها پیست دیجیتالی رانندگی در دبی با نور LED که امکان تمرین مطلوب را در شب فراهم می‌کند، در قسمت‌های مختلف جای گرفته‌اند.  باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ، در مساحتی بیش از 500 هکتار و در منطقه‌ای که قبلاً بیابانی مسطح و بایر بوده است، بنا شده و به مقصدی برجسته در دنیای گلف تبدیل شده است. جنبه‌هائی از طراحی آمیخته با آب و هوای بیابانی برای ارائه یک تجربه خاص بازی گلف و یک تمرین واقعی با یکدیگر در تعامل هستند..

درباره Tripadvisor

Tripadvisor، بزرگ‌ترین ساختار گردشگری جهان، ماهانه به صدها میلیون مسافر کمک کرده و هر سفر را به بهترین سفر آنها تبدیل می‌سازد. مسافران در سراسر جهان، با استفاده از سایت و برنامه Tripadvisor از مرور بیش از 878 میلیون بازدید سایت و اظهار نظر در باره 8.8 میلیون اقامتگاه، رستوران، تجارب سفر، خطوط هوایی و کشتی‌های تفریحی بهره می‌برند. آنها، خواه در خصوص برنامه‌ریزی سفر و خواه در طول سفر، برای مقایسه قیمت‌های پایین هتل‌ها، پروازها و کشتی‌های تفریحی، رزرو تورها و جاذبه‌های محبوب و همچنین رزرو میز در رستوران‌های بزرگ به Tripadvisor مراجعه می‌کنند. Tripadvisor، آخرین همراه سفر، در 49 کسب و کار مرتبط با گردشگری و 28 زبان در دسترس می‌باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه