داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / هتل پارامونت دبی جایزه بهترین لابی را می برد.

هتل پارامونت دبی جایزه بهترین لابی را می برد.

رهبران در Hospitality Awards 2021 که اخیراً در امارات متحده عربی برگزار شد ، اعلام کردند که هتل پارامونت دبی،عنوان معتبر لابی سال را برنده شده اند . این مقوله ای است که برداشت های اول در آن مهم است.با نشان دادن جوهره واقعی یک ملک ، جایزه لابی سال به مکانی اهدا می شود که واقعاً شایسته این افتخار است.
لابی هتل ما از ظرافت بی انتها هالیوود برخوردار است: شما راه پله بزرگ ما را می بینید ، که یک عنصر امضا است ، واقعاً باعث می شود احساس کنید در یک فیلم، روی صفحه نقره ای هستید. با عنصر امضای دیگر ما – لوستر بزرگ. این از پس زمینه های لوکس مجموعه های جذاب فیلم نوآر و فیلم های هالیوودی اوایل دهه 1940 الهام گرفته است – اوج پارامونت!
لابی هتل ما از ظرافت بی انتهایی چون هالیوود برخوردار است: شما راه پله بزرگ ما را می بینید که نمونه ای از امضاء هالیوود است و باعث می شود احساس کنید که بر روی پرده یک فیلم هستید.
نمونه ای دیگر از امضاء هالیوود لوستر بزرگ ما می باشد. که الهام گرفته شده از مجموعه فیلم های نوآور و لوکس هالیوودی اوایل دهه 1940 است – پارامونت پرایم!
لابی هتل پارامونت با در نظر داشتن خلاقیت طراحی شده است اما نظر همه را جلب می کند. ما افرادی را جذب می کنیم که به دنبال یک ماجراجویی تئاتری هستند، نه فقط یک مکان برای اقامت. برای مثال به لابی کافه دقت کنید: یک ویتو کارلیونه آنجاست! در کجای دیگر در دبی میتوانید با خود پدرخوانده غیر از لابی هتل ما قهوه بنوشید.
با ورود به لابی ، پرتره های مارلین دیتریش و کری گرانت از شما استقبال می کنند. عکسهای زیادی از دوران طلایی هالیوود را در تمام راهروها و اتاق های ما مشاهده خواهید کرد. برخی از این تصاویر هیچگاه از کتابخانه خصوصی پارامونت پیکچرز دیده نشده اند. ما به این حس و حال استودیویی، رویکرد آرام کالیفرنیایی و الگویی از رمز و راز خود می بالیم: این چیزی است که پایه های اصلی برند ما را میسازد: هالیوود پر زرق و برق، حال و هوای کالیفرنیایی و رمز و راز پیچیده.
با 250 متر مربع صفحه نمایش LED از کف تا سقف، ما مهمانان خود را به دنیای جدید با نماهای 360 درجه منتقل می کنیم.
می توانید در حالی که مشغول پرواز بر فراز کالیفرنیا هستید وارد محوطه شوید و در حالی که میخواهید خارج شوید از زیر دریا بروید. ما صفحات نمایشی را به صورت فصلی تغییر میدهیم و آنها را متناسب با هر موقعیتی تنظیم می کنیم.
این صفحات نمایشی واقعاً کمک می کنند تا این واقعیت را که شما در یک هتل معمولی ورود پیدا نمیکنید را حس کنید و بلکه ورود شما را یکی از بازیگران فیلم چک میکند.
” هر از چندگاهی یکی نیاز دارد تا روحیه شطنت آمیز خود را آزاد دهد”. این فیلم به نامِ فیلم درام صامت پارامونت، در سال 1915 به کارگردانی سسیل بی.دِمایل نامگذاری شده است.
تقلب!! : ما برای عاشقان شکلات یک قسمت در نظر گرفتیم که داستان اغوا، میل و تحریک کنندگیست.
این بخش توسط درب کتابخانه مخفی در لابی هتل پنهان شده که شما را مستقیماً به دوران ممنوعیت سال های 1920 منتقل می کند.
هتل پارامونت دبی اولین هتلی است که از ابتدا تا انتها با مشارکت پارامونت پیکچرز ایجاد شده است. به همین دلیل است که هر گوشه بسیار خوب فکر شده و سینمایی است و شما را به حس فیلم های مورد علاقه خود منتقل می کند.