داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / هتل پارامونت دبی برنده جایزه بهترین لابی شد.

هتل پارامونت دبی برنده جایزه بهترین لابی شد.

در مراسم جایزه پیشگامان هتلداری که اخیراً در امارات متحده عربی برگزار شد هتل پارامونت دبی جایزه معتبر بهترین لابی سال را از آن خود کرد. در این جایزه تأثیر اولیه محیط هتل بر روی افراد مهم است. جایزه بهترین لابی سال که ماهیت اصلی یک ملک را نشان می‌دهد به مکانی تعلق می‌گیرد که واقعاً استحقاق چنین تحسین و تمجیدی را داشته باشد.

لابی هتل ما دارای زیبایی بی‌پایان هالیوودی است. زمانی که بخش منحصر به فرد هتل ما یعنی راه‌پله‌ی بزرگ آن را می‌بینید حس می‌کنید بر روی پرده نقره‌ای سینما قرار گرفته‌اید. عنصر منحصر به فرد دیگر چلچراغ بزرگ آن است که تحت تأثیر پس‌زمینه‌های محیط مسحورکننده‌ی فیلم‌های سیاه سفید و فیلم‌های هالیوودی استودیوی پارامونت در زمان اوج خود در اوایل دهه 1940 طراحی شده است.

لابی هتل پارامونت به شکلی طراحی شده که در عین خلاقانه بودن با هر سلیقه‌ای سازگار باشد. ما افرادی که دنبال تجربه‌ای سینمایی هستند را مجذوب می‌کنیم، نه فقط آن‌هایی که خواهان مکانی برای اقامت هستند. به‌عنوان مثال در کافه‌ی درون لابی، عکس Vito Corleone را می‌بینید. به غیر از کافه‌ی هتل ما در کجای دیگر دبی می‌توانید با شخص دُن کورلیونه قهوه بخورید؟

هنگامی که وارد لابی هتل می‌شوید عکس Marlene Dietrich و Cary Grant به شما خوشامد می‌گویند. عکس‌های زیادی از دوران طلایی هالیوود را در تمام راهروها و اتاق‌های ما مشاهده خواهید کرد. برخی از این تصاویر که متعلق به کتابخانه خصوصی Pararmount Pictures هستند، پیش از این هیچ‌گاه دیده نشده بودند. ما به ارتباط خود با استودیوی پارامونت، رویکرد خونسرد کالیفرنیایی و فضای رازآلود هتل می‌بالیم: این عوامل است که ارکان اصلی برند ما را می‌سازد: زرق و برق قدیمی هالیوودی، راحتی کالیفرنیایی و رازآلودگی پیچیده.

ما با استفاده از 250 متر مربع صفحه نمایشگر LED که از کف تا سقف را در بر گرفته، مهمانان خود را به دنیایی با نماهای 360 درجه می‌بریم.  مثلاً وقتی در هتل پذیرش می‌شوید می‌توانید بر فراز کالیفرنیا در حال پرواز باشید و وقتی که تسویه‌حساب می‌کنید زیر آب قرار گرفته باشید. صفحه‌های نمایش به‌صورت فصلی تغییر می‌کنند و با هر مناسبتی تطبیق می‌یابند. این صفحه‌های نمایش این واقعیت را به شما ثابت می‌کنند که وارد هتلی معمولی نمی‌شوید و یکی از بازیگران سینما شما را در هتل پذیرش می‌کند.

 هر فردی هر از چند گاهی نیاز دارد تا روحیه شیطنت‌آمیز خود را نشان دهد. لابراتوار شکلات ما The Cheat نام دارد که درست مثل رابطه‌ی انسان با شکلات، سرگذشتی از فریفتگی، خواستن و ترغیب شدن است. نام The Cheat از روی فیلم استودیوی پارامونت با همین نام  که به کارگردانی Cecil B.DeMille در سال 1915 به نمایش درآمد گرفته شده است.

میخانه‌ی پنهان ما که پشت درب مخفی کتابخانه در لابی هتل قرار دارد شما را مستقیماً به دوران ممنوعیت الکل در سال‌های دهه‌ی 1920 آمریکا می‌برد.

هتل پارامونت دبی اولین هتلی است که از ابتدا تا انتها با مشارکت استودیوی Pararmount Pictures ایجاد شده است. به همین دلیل است که هر گوشه‌ی آن با فکر ساخت شده و محیط سینمایی آن شما را به دنیای فیلم‌های مورد علاقه‌تان می‌برد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه