داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / یک تاجر بزرگ در دبی، برای نشان دادن بازگشت Cavalli به عرصه رقابت تجاری، بر روی یک برج، 545 میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند.

یک تاجر بزرگ در دبی، برای نشان دادن بازگشت Cavalli به عرصه رقابت تجاری، بر روی یک برج، 545 میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌کند.

مالک میلیاردر خانه مد ایتالیایی Cavalli (کاوالی)، در حال برنامه‌ریزی برای احداث برجی مجلل و جدید در دبی است تا بازگشت این برند را پس از رسیدن به مرز ورشکستگی و نزدیک به دو سال فروش ضعیف در دوران بیماری همه گیر، نشان دهد.

حسین سجوانی، بنیانگذار و رئیس شرکت DAMAC Properties در دبی، به Bloomberg گفت که او حتی این امکان را دارد تا نمونه‌ این بنای 545 میلیون دلاری را در Miami، دوباره بسازد.

این سرمایه‌گذار بزرگ املاک و مستغلات، این شرکت مد را که در دهه 1970 توسط طراحی با نام Cavalli Roberto تاسیس شد، از طریق شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی خود (DICO)، در سال 2019 خریداری کرد. شرکت سهامی روبرتوکاوالی (Roberto Cavalli SpA) در اوایل همان سال برای بستن فروشگاه‌های خود در ایالات متحده، اقدام کرده و برای جلوگیری از ورشکستگی، با طلبکاران مذاکره کرد.

سجوانی در این مصاحبه گفت: « من متعهد به بازسازی برند Cavalli و راه‌اندازی مجدد آن در بازارهای کلیدی هستم. » به گفته او، این امر به معنای سرمایه‌گذاری در مکان‌های جدید در سراسر جهان می‌باشد، او بدون رونمائی از تعداد طرح‌ها به طور دقیق، همچنین گفت: « ما آماده سرمایه‌گذاری به اندازه مورد نیاز هستیم ».

به گفته سجوانی، کشور روسیه و آمریکای شمالی در راه‌اندازی موفقیت‌آمیز مجدد این برند، نقش اساسی خواهند داشت. وی افزود: « این شرکت در 18 ماه گذشته 5 فروشگاه راه‌اندازی کرده و همچنین به شرکای خود در اروپا، خاورمیانه و هند حق امتیاز داده است.»  وی گفت که شش شعبه دیگر از جمله شعبه میامی در دست ساخت است.

برندهای لوکس ایتالیایی به دلیل قرنطینه ناشی از بیماری همه‌گیر، آسیب زیادی دیده‌اند، به طوری که برخی از شرکت‌های مطرح مانند شرکت Tod’s SpA بدنبال پشتیبانی از طرف گروه‌های بزرگ‌تری مانند LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SE هستند. شرکت ایتالیائی Salvatore Ferragamo SpA، اخیراً Marco Gobbetti، مدیر اجرایی Burberry Group PLC را به استخدام خود درآورده تا به بازگرداندن برند محصولات چرمی مورد مناقشه خود به وضعیت مناسب کمک کند.

کسب و کار Cavalli نیز در این مدت دچار مشکل شده است، اگرچه سجوانی گفت که فروش سالانه در حدود 170 میلیون یورو (199 میلیون دلار) تا سال 2024، (هدفی که اوایل امسال توسط Ennio Fontana، مدیرعامل، رونمائی شد) “یک هدف بسیار احتمالی است”. وی گفت، « این شرکت احتمالاً امسال به این سطح از فروش نمی‌رسد، اما سال 2022، سال بهتری از این نظر خواهد بود ».

قرار است ساخت یک برج 70 طبقه‌ در دبی مارینا در سال آینده آغاز شود و انتظار می‌رود که طی چهار سال به پایان برسد.

ساکنان در بخش‌های لوکس و فوق لوکس ساختمان به “استخرها” و “باغ‌های” معلق مابین دو برج در طبقات بالا دسترسی خواهند داشت، در حالیکه مستأجران با سطح مالی بسیار بالا، از استخر یا جکوزی خصوصی بهره خواهند برد و تمام ساکنین از دکور داخلی با برند Cavalli، برخوردار خواهند بود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه