داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / شرکت داماک با راه‌اندازی کمپین«Damac Cares» گامی دیگر در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود برداشت

شرکت داماک با راه‌اندازی کمپین«Damac Cares» گامی دیگر در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود برداشت

دبی، امارات متحده عربی، 17 آگوست 2021: شرکت داماک ، سرمایه‌گذار پیشرو در املاک و مستغلات لوکس منطقه، با راه‌اندازی کمپین Damac Cares، در راستای عمل به رسالت خود برای جلب رضایتمندی و رفاه مشتریان، سطح انتظارات را بالا برده است.

هدف این طرح که دپارتمان مدیریت ارتباط با مشتریان داماک در آن پیشگام است، داشتن نقشی فعال در حل تمامی شکایات و مشکلات “مشتریان” می‌باشد.

در راستای این کمپین یک‌ماهه، غرفه‌های ارتباط با مشتری داماک در مکان‌ پروژه‌های مختلف این شرکت در امارات متحده عربی در حال راه‌اندازی است تا محیطی برای ملاقات حضوری  با کارکنان داماک در اختیار مشتریان قرار بگیرد. در چنین محیطی مشتریان می توانند در مورد هرگونه نگرانی یا مشکلات احتمالی خود صحبت کنند. اولین مورد از این غرفه‌ها در 4 آگوست در داماک هیلز راه‌اندازی شد.

همچنین شرکت داماک، از ساکنان و سرمایه‌گذاران دعوت می‌نماید تا از این غرفه دیدن کرده و نظرات خود را در مورد همه جنبه‌های زندگی در ملک‌های داماک، مانند علائق خود و راهکارهایی که می‌توانند منجر به بهبود شرایط شوند، با ما در میان بگذارند. کارکنان داماک تمامی نقطه نظرات را جمع‌آوری کرده و آنها را برای استفاده در  طرح‌های توسعه آینده شرکت بررسی می‌کنند.این امر موجب بهبود تجربه مشتریان در هر شرایطی می‌باشد.

Niall McLoughlin، نایب رئیس ارشد شرکت داماک گفت: «پس از تغییرات سازمانی اخیر در شرکت، از آنجایی که می‌خواستیم ارتباط نزدیک‌تری با مشتریان خود داشته باشیم، طرح Damac Cares را ارائه نمودیم».

وی افزود: «مشتریان همیشه نقش مهمی در فعالیت‌های ما در داماک داشته اند. ما در طول این دوران سخت، متوجه شدیم که بعنوان یکی از پرطرفدارترین شرکت‌های توسعه املاک در کشور، مسئولیتمان در قبال مشتریان بیشتر از همیشه است. ما معتقدیم که از طریق این کمپین، قادر خواهیم بود با پاسخگویی و حل شکایات، مشکلات و نظرات مشتریان به‌صورت سریع و شفاف، ارتباطات حضوری خود را با مشتریانمان گسترش داده و حفظ کنیم».

مشتریان داماک همچنین با بازدید از غرفه‌ها، می‌توانند در مورد ویژگی‌های هیجان‌انگیز و مفید موجود در نرم‌افزار DAMAC Living، که هدف آن ساده‌ و آسان‌تر کردن فرآیندهای مرتبط با خانه است، آشنا شوند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه