داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / داماک، با راه‌اندازی کمپین حمایت از مشتریان خود، گام‌های بیشتری برمی‌دارد

داماک، با راه‌اندازی کمپین حمایت از مشتریان خود، گام‌های بیشتری برمی‌دارد

دبی، امارات متحده عربی، 17 آگوست 2021،DAMAC Properties ، سرمایه‌گذار پیشرو در املاک و مستغلات لوکس منطقه، با راه‌اندازی کمپین حمایت از مشتریان، به عنوان بخشی از ماموریت خود برای جلب رضایتمندی و رفاه مشتریان، سطح کیفی خود را ارتقا می‌بخشد. دپارتمان مدیریت ارتباط با مشتریان داماک، اهداف نوآورانه‌ای را به منظور حل موثر شکایات یا مشکلات مشتریان راهبری می‌کند.

به عنوان بخشی از کمپین یک‌ماهه، غرفه‌های حمایتی داماک در مکان‌ پروژه‌های مختلف در امارات متحده عربی در حال راه‌اندازی است تا فضائی برای ملاقات رو در رو با کارکنان داماک در اختیار مشتریان قرار گرفته و در مورد هرگونه نگرانی یا مشکلی که دارند صحبت کنند. اولین مورد از این غرفه‌ها در 4 آگوست در داماک هیلز راه‌اندازی شد.

داماک همچنین از ساکنان و سرمایه‌گذاران دعوت می‌کند تا از این غرفه دیدن کرده و نظرات خود را در مورد همه جنبه‌های زندگی در املاک داماک، از جمله به اشتراک گذاشتن علائق خود و راهکارهائی که می توانند منجر به بهبود شرایط شوند، ارائه دهند. کارکنان داماک همه نقطه نظرات را جمع‌آوری کرده و برای در نظر گرفتن ملاحظاتی در خصوص توسعه آتی، مطالعه خواهند کرد تا در صورت امکان، به مشارکت هر چه بیشتر مشتریان بیفزایند.

Niall McLoughlin، نایب رئیس ارشد داماک می‌گوید: «پس از تغییرات ایجاد شده اخیر در سازمان، از آنجائی که می‌خواستیم به مشتریان خود بیش از این نزدیک‌تر شویم، به سمت طرح نوآورانه حمایتی داماک حرکت کردیم».

وی افزود: «مشتری همیشه در بطن اموری که ما در داماک انجام می‌دهیم، بوده است. در طول این دوران آزمایشی، ما متوجه شدیم که به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران با کیفیت بالا و پرخواهان در کشور، مسئولیت ما در قبال مشتریان هیچگاه بیش از این نبوده است. ما معتقدیم که از طریق این کمپین، قادر خواهیم بود با پاسخگویی و حل همه شکایات، مسائل و موارد حاصله، به شیوه‌ای سریع و شفاف، ارتباطات شخصی خود را با مشتریانمان توسعه داده و حفظ کنیم».

مشتریان داماک که از غرفه‌ها دیدن می‌کنند، همچنین می‌توانند در مورد ویژگی‌های هیجان‌انگیز و مفید موجود در App زنده داماک، که هدف آن ساده‌تر و بی دردسرتر کردن تهیه خانه است، آشنا شوند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه