داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / تحولات دیجیتال، زمینه‌ساز بهبود صنعت املاک و مستغلات شده است

تحولات دیجیتال، زمینه‌ساز بهبود صنعت املاک و مستغلات شده است

به گفته علی سجوانی، مدیرکل اجرایی شرکت داماک، صنعت املاک و مستغلات در طول سال 2020 با رونق قابل توجهی در تحول دیجیتال و استفاده از فناوری‌های نوظهور در بخش‌های توسعه و فروش مواجه بوده است.

سجوانی در مصاحبه با روزنامه الاتحاد گفت: به‌کارگیری این رویکرد نوآورانه، پیامدهای همه‌گیری را کاهش داده و مقاومت شرکت را در برابر بحران‌ها بیشتر می‌کند. وی افزود، نوآوری در عرصه فناوری می‌تواند زمینه‌ساز بهبود صنعت املاک و مستغلات شود. چرا که این امر، رشد و توسعه کسب و کار را تضمین کرده و استفاده از داده‌ها را در زمینه توسعه و فروش افزایش می‌دهد.

 به گفته سجوانی، بحران، زمینه‌ساز ایجاد فرصت است. همه‌گیری کرونا، تأثیری مخرب بر روی اقتصاد جهانی گذاشته و بیشترین میزان این تأثیر در شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه صنایع مختلف مشهود بوده است. همه‌گیری کرونا موجب شد کسب و کارها در راستای مدیریت بحران، با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری، چالش‌ها را به فرصت تبدیل کنند. به‌عنوان مثال مشاغل مربوط به مدیریت بازرگانی در بخش سرمایه‌گذاری چنین رویکردی را در پیش گرفتند. برخی از صنایع، توانستند به راحتی خود را با دورکاری وفق دهند.

با توجه به نیاز مشتریان برای بازدید ملک و مذاکره با مشاورین املاک قبل از عقد قرارداد، صنعت املاک و مستغلات در زمینه دورکاری وضعیتی مشابه سایر صنایع نداشت. شرکت داماک برای حل این مشکل درصدد شده از ابزارهای مناسب برای یافتن راه حلی یکپارچه و مطمئن برای حفظ ارتباط بین کارمندان و ترغیب مشتریان استفاده کند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";