داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / بخش مدیریت مجتمع‌های داماک (LOAMS) در مراسم جوایز IRECMS دبی، برنده جایزه «بهترین طرح مدیریت بحران در سال» شد

بخش مدیریت مجتمع‌های داماک (LOAMS) در مراسم جوایز IRECMS دبی، برنده جایزه «بهترین طرح مدیریت بحران در سال» شد

 بخش مدیریت مجتمع‌های داماک (LOAMS) در مراسم جوایز IRECMS دبی که نهم دسامبر در هتل JW Marriott Marquis برگزار شد، چندین جایزه را به خود اختصاص داد.

IRECMS (گردهمایی بین‌المللی مدیریت مجتمع‌ها در صنعت املاک و مستغلات) دبی، از شرکت‌های مستقر در امارات که در زمینه مدیریت مجتمع‌ها، مدیریت تأسیسات، مدیریت ملک‌ و به‌طور کلی در زمینه املاک و مستغلات به نتایج چشمگیری رسیده‌اند، قدردانی می‌کند.

LOAMS (شرکت مدیریت انجمن‌های مالکین املاک مجلل) در بخش «بهترین طرح مدیریت بحران» برنده جایزه شد. این جایزه به دلیل تیزهوشی و سرعت عمل در استفاده از راهکارهای نوین و خلاقانه  برای تداوم خدمت‌رسانی به مشتریان، بخصوص در دوران چالش برانگیزی مانند همه‌گیری کووید 19، به این شرکت اعطا شد.

در این مراسم، از LOAMS به دلیل نشان دادن مقاومت خود در برابر شرایط دشوار و توجه مداوم به نیازهای تمامی مشتریان، قدردانی شد.

Said El Haouasli، نایب‌رئیس LOAMS عنوان کرد: «این جایزه، افتخاری دیگر برای LOAMS محسوب می‌شود. این شرکت جایگاه خود را به‌عنوان پیشرو در زمینه‌ی مدیریت مجتمع­ها تثبیت نموده است. ما توجه ویژه خود را بر روی تأمین امنیت و رضایت ساکنین معطوف کرده و در ساختمان‌ها و شهرک‌های تحت مدیریت خود ، همواره  بالاترین سطح از استانداردها را رعایت نموده‌ایم».

وی افزود: «مفتخریم که IRECMS از سخت‌کوشی ما در دوران همه‌گیری کرونا قدردانی کرده است. ما همواره در تلاش هستیم که در زمینه‌ی مدیریت مجتمع‌ها از پیشگامان باشیم».

برخی از طرح‌ها و اقدامات مدیریت بحران که LOAMS در سال جاری با موفقیت به اجرا درآورد، عبارت‌اند از: اجرای طرح مرکز مدیریت بحران و رونمایی از طرح تداوم کسب و کار در دوران همه‌گیری کووید 19.

 LOAMS در راستای تقویت ایمنی جامعه در دوران همه‌گیری کرونا، مرکز مدیریت بحران خود را راه‌اندازی کرد. در این مرکز، از جدیدترین فناوری‌ها برای ارسال اعلان‌(Notification) از طریق اس‌ام‌اس و ایمیل به مستأجرین، مالکین و مراجعین استفاده شد تا از حفظ امنیت آنها در شرایط بحرانی اطمینان حاصل شود. همچنین، این مرکز به سیستم‌عامل VMS و نرم‌افزار Salesforce مجهز شد.

علاوه بر این، کارکنان مرکز مدیریت بحران، با بررسی تمامی موقعیت‌ها و شرایط احتمالی، هشدارها و دستورالعمل‌های معیار را تدوین نموده و اعلان‌های برنامه‌ریزی شده و اضطراری را به ساکنین همه ساختمان‌ها و شهرک‌ها ارسال کردند.

طرح تداوم کسب و کار در دوران همه‌گیری کووید 19، تضمین‌کننده تداوم عملکرد این شرکت‌ در دوران همه‌گیری و قرنطینه بود. در راستای این طرح، تیم‌های پشتیبانی در شرایط قرنطینه حضور داشتند تا در صورت تشخیص موارد ابتلا به کووید در کارکنان، جایگزین آنها شوند. همچنین LOAMS تعداد شرکت‌های تأمین‌کننده خود را افزایش داد تا دسترسی 24 ساعته ساکنین به خدمات موردنیاز را فراهم کند.

برخی دیگر از طرح‌های مدیریت بحران استفاده شده توسط LOAMS عبارت‌اند از: مدیریت ریسک آتش‌سوزی، تجزیه و تحلیل شبکه‌های اجتماعی و ابزار (داشبورد) مشاهده آمار و اطلاعات کووید-19 به‌صورت زنده.

LOAMS در دو بخش «بهترین شیوه استفاده از فناوری» و «بیشترین میزان رضایت ساکنین یک شهرک مسکونی در سال» نیز جایگاه دوم را کسب نمود.

LOAMS (شرکت مدیریت انجمن‌های مالکین املاک مجلل) که در زمینه مدیریت املاک دارای مالکیت مشترک (JOP) و مجتمع‌ها فعال می‌باشد، دارنده گواهینامه ایزو-9001 (در سال 2015) در کیفیت بوده و جوایز متعددی را کسب نموده است. حوزه فعالیت LOAMS، شهر دبی بوده و این شرکت، مدیریت و نظارت بر 55 ملک دارای مالکیت مشترک و 2 شهرک مسکونی با مجموع بیش از 34792 واحد را برعهده دارد.

این شرکت، محصولات و خدماتی نوین را به مالکین و ساکنین تحت پوشش خود ارائه می‌دهد.

تاکنون LOAMS، جوایز و افتخارات متعددی را کسب نموده است، از جمله: برنده جایزه بهترین شرکت مدیریت انجمن‌های مالکین در سال 2017، راهیابی به مرحله نهایی جایزه بهترین شرکت مدیریت انجمن‌های مالکین در سال 2018، کسب جایگاه دوم جایزه بهترین طرح مدیریت انجمن‌های مالکین در سال 2019 در مراسم جایزه املاک و مستغلات خلیج فارس (Gulf Real Estate Awards).

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";