داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / بخش اطلاعات و فناوری داماک، برای نرم‌افزار تحول‌آفرین DAMAC Living برنده‌ی چندین جایزه شد

بخش اطلاعات و فناوری داماک، برای نرم‌افزار تحول‌آفرین DAMAC Living برنده‌ی چندین جایزه شد

دبی، 19 اکتبر 2021 – بخش اطلاعات و فناوری داماک به دلیل موفقیت در فرآیند دیجیتال‌سازی، اخیراً برنده‌ی چندین جایزه شد. روز دوشنبه، 18 اکتبر، تیم فناوری اطلاعات داماک برای نرم‌افزار DAMAC Living از مجله CXO Insight جایزه بهترین پروژه تحول‌آفرین در بخش املاک و مستغلات را دریافت کرد. از تیم تولیدکننده این نرم‌افزار و مسئول ارشد اطلاعاتی، Jayesh Maganlal، به خاطر نقششان در این پروژه قدردانی شد.

برگزارکنندگان این جایزه گفتند: نرم‌افزار DAMAC Living نمونه‌ای عالی از نقش نوآوری در بهبود تجربه مشتریان و بهره‌وری بیشتر از فناوری است.

 همچنین، نرم‌افزار DAMAC Living برنده‌ی جایزهGEC 2021 نیز شد. این جایزه، خواهان بسیاری دارد و از معتبرترین موفقیت‌ها در صنعت فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه و آفریقا است.

با نظارت علی سجوانی، مدیرکل عملیاتی شرکت داماک، سرمایه‌گذار بلندآوازه‌ی املاک و مستغلات در دبی ، این شرکت در تحول دیجیتال پیشگام بوده است.

نرم‌افزار DAMAC Living نرم‌افزاری جامع درزمینه‌ی خدمات اجتماعی برای ساکنین و مستاجرین است. هدف این نرم‌افزار تسهیل مجموعه‌ای از خدمات و فرایندها و افزایش یکپارچگی آنها برای مالکین است. خدماتی همچون نظم بخشیدن به خریدها، بارگذاری مدارک برای تحویل ملک، رزرو خدمات رفاهی و تخفیف‌های ویژه روی هزینه خدمات و غیره. DAMAC Living، تنها نرم‌افزار درزمینه‌ی خدمات اجتماعی است که استفاده از آن برای ساکنین و مستاجرین آسان است.  

داماک، در راستای تعهد خود به رویکرد نوآورانه، در تلاش برای دستیابی به نرم‌افزاری جامع برای موبایل است که تمامی راه‌های ارتباطی را از زمان ابراز علاقه مشتریان به املاک شرکت تا هنگام سکونت آنها در هر یک از مجتمع‌های این سرمایه‌گذار کلان املاک، با آنها حفظ کند.

Maganlal گفت: «ما با سرمایه‌گذاری در فناوری‌هایی همچون اتوماسیون رباتیک فرآیندها، واقعیت مجازی، پلتفرم‌های فضای ابری داده (Cloud Data Platforms)، اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی و نرم‌افزارهای همراه، تجربه مشتریان خود را همواره بهبود و کارایی بیشتری می‌بخشیم. علاوه بر این، برای افرادی که جویای کار در شرکتی آینده‌نگر می‌باشند، فناوری‌های جدیدی که به کار گرفته‌ایم جذاب و هیجان‌انگیز هستند».

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه