داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / ساخت اسکلت برج AYKON City’ B’ شرکت املاک داماک کامل شده است

ساخت اسکلت برج AYKON City’ B’ شرکت املاک داماک کامل شده است

شرکت املاک و مستغلات داماک اعلام کرده است که ساختار اسکلت برج B در پروژه ‘AYKON City’ این شرکت در بزرگراه شیخ زاید کامل شده است.

تکمیل اسکلت این سازه، یک نقطه عطف کلیدی برای این پروژه است که منجر به عقد قرارداد کاری اصلی در ماه گذشته  به ارزش 181،000،000 درهم، برای شروع ساخت برج زادا، یکی دیگر از پروژه‌های داماک واقع در نزدیکی بیزنس‌بی م‍ی‌گردد.

در این سازه حدود 90،000 متر مکعب بتن بکار رفته است. علاوه بر این، حدود 11،000 تن فولاد استفاده شده است که تقریباً معادل نیمی از وزن مجسمه آزادی است.

داماک این نقاط عطف را، به ویژه در میان چالش‌های پیش روی صنعت املاک و مستغلات به دلیل اثرات  Covid-19 بر بازار و صنعت گردشگری، پیشرفت مثبتی ارزیابی می‌کند.

به لطف اقدامات قاطع و پیشگیرانه امارات متحده عربی برای مقابله با کووید -19، صنعت املاک و مستغلات با استناد به ترازنامه‌های قوی خود، شاهد فعالیت‌های عمرانی پایدار بوده است. علاوه بر این، شرکت‌های مشاوره املاک و مستغلات جهانی به طور فزاینده‌ای روند مثبت بازار املاک و مستغلات در امارات متحده عربی را گزارش کرده‌اند، که خبری خوشایند برای همه دست اندرکاران این صنعت بحساب می‌آید.

به گفته سازمان اراضی دبی (Dubai Land Department)، این شهردر ماه اوت 2020 شاهد افزایش 13.4 درصدی فروش در مقایسه با ماه اوت سال قبل از آن بوده و در سه ماهه دوم، 5600 واحد مسکونی در این شهر واگذار شده است. تا پایان ماه اکتبر، معاملات املاک و مستغلات به مبلغ 4 میلیارد درهم و مجموع معاملات آن به 1،369 واحد رسید و تکمیل 38،000 واحد دیگر نیز در دبی تا پایان سال برنامه‌ریزی شده است.

به محض اتمام پروژه، این برج 53 طبقه، با 246 متر ارتفاع، 1218 واحد را در بر خواهد گرفت.

اکثریت قریب به اتفاق واحدها، سوئیت و آپارتمان‌های یک اتاق خوابه خواهند بود. با این وجود، 138 آپارتمان دو اتاق خوابه و 45 آپارتمان سه اتاق خوابه نیز در این برج در نظر گرفته شده است.

‘AYKON City با وجود موقعیت ممتاز خود در جاده شیخ زاید، دقیقاً در مجاورت محدوده پر جنب و جوش داون تاون که برج خلیفه و مرکز خرید دبی نیز در آن قرار دارند، مناظر دیدنی از چشم انداز شهر و همچنین کانال دبی را ارائه می‌دهد.

Niall McLoughlin، نایب رئیس ارشد داماک گفت: « ما از تکمیل ساخت اسکلت برج B این پروژه خرسندیم و با وجود چالش‌هایی که ممکن است با آن روبرو شویم، منتظر تسریع در امر تکمیل الباقی موجودی هستیم ».

« پیشرفت ما بازتابی از سازماندهی قوی، کارکنان سخت کوش فراوان و متعهد و یک تیم آینده نگر از مدیران می‌باشد ».

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه