داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / حسین سجوانی، رئیس شرکت داماک، در اجلاس بهبود گردشگری در شهر ریاض شرکت کرد

حسین سجوانی، رئیس شرکت داماک، در اجلاس بهبود گردشگری در شهر ریاض شرکت کرد

حسین سجوانی، رئیس شرکت داماک، اخیراً در اجلاس بهبود گردشگری که در تاریخ 26 می در  شهر ریاض برگزار شد در مورد تغییر چشم‌اندازهای سرمایه‌گذاری، املاک و مستغلات و توسعه صنعت گردشگری، به بحث و گفت وگو پرداخت.

وی به فرصت‌های هیجان انگیزی که برای صنعت گردشگری در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، به‌ویژه عربستان سعودی، پیش آمده، اشاره کرد. رئیس داماک همچنین از دولت عربستان سعودی به دلیل آینده‌نگری و برنامه‌ریزی عالی آن برای سرمایه‌گذاری‌های آینده در صنعت گردشگری این کشور، تشکر کرد.

در این میزگرد،Greg O’Hara ، تاجر و بنیان‌گذار شرکت آمریکایی Certares و Samih O. Sawiris، رئیس هلدینگ توسعه Orascom آقای سجوانی را همراهی ‌کردند.

آقای سجوانی در سخنانش، با اشاره به روند تغییر محل سکونت مردم از مناطق شهری به مراکز تفریحی و مجتمع‌هایی با فضای باز، در مورد آن که  ویروس کرونا چگونه گرایش‌های خریداران را در صنعت املاک و مستغلات تغییر داده، به بحث و تبادل نظر پرداخت. وی همچنین عنوان کرد که ویروس کووید-19 موجب شده که شرکت‌ها با سرعت بیشتری در مسیر فناوری حرکت کنند. در این شرایط، شرکت‌ها به‌جای سفرهای تجاری، برای انجام قرارهای کاری، به نرم افزار)  Zoom  نرم افزار برقراری تماس و برگزاری ویدئو کنفرانس) روی آورده‌اند. در پایان بحث، آقای سجوانی از تغییرات هیجان انگیزی که در عربستان سعودی و با حمایت ولیعهد این کشور، محمد بن سلمان رخ داده تمجید کرد. برنامه «چشم انداز 2030» بن سلمان موجب کاهش وابستگی این کشور به نفت، متنوع شدن اقتصاد آن و توسعه بخش‌های خدمات عمومی مانند بهداشت، تحصیل، زیرساخت‌ها، تفریح ​​و گردشگری خواهد شد

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه