داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / حسین سجوانی، رئیس محترم داماک، در کنفرانس مرتبط با بهبود گردشگری در ریاض شرکت می کند

حسین سجوانی، رئیس محترم داماک، در کنفرانس مرتبط با بهبود گردشگری در ریاض شرکت می کند

حسین سجوانی، رئیس داماک، اخیراً در مورد تغییرات در چشم اندازها برای سرمایه گذاری، املاک و مستغلات و توسعه صنعت گردشگری، در جلسات مرتبط با بهبود گردشگری که در ریاض در تاریخ 26 می برگزار شد، به بحث و گفت وگو پرداخت.

وی به فرصت های مهیجی که برای صنعت گردشگری در شورای همکاری خلیج فارس – به ویژه عربستان سعودی- پیش آمده، پرداخت.  این رئیس همچنین از دولت عربستان سعودی به دلیل آینده نگری و برنامه ریزی عالی آن برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری این کشور در آینده، تشکر کرد.

آقای سجوانی با Greg O’Hara ، تاجر و بنیانگذار شرکت آمریکایی Certares و همچنین Samih 0. Sawiris رئیس هلدینگ توسعه Orascom، میزگرد را به اشتراک گذاشت. 

طی سخنرانی هایشان، آقای سجوانی در مورد آن که  چگونه ویروس کرونا روند مصرف کنندگان در صنعت املاک و مستغلات را تغییر داد، به بحث و تبادل نظر پرداخت و بر اینکه مکان زندگی از شهر به مراکز تفریحی و فضای بیرون جامعه تغییر کند، تأکید کرد.  وی همچنین در مورد اینکه چگونه ویروس Covid-19 یک فناوری سریع را راه انداخته، صحبت کرده است، زیرا شرکت ها در حال حاضر به جای سفرهای تجاری، برای تماس و دسترسی، به برنامه Zoom روی می آورند.

آقای سجوانی با تحسین و تمجید از تغییرات مهیج در عربستان سعودی که به پشتیبانی از ولیعهد محمد بن سلمان رخ داد، با برنامه Vision 2030 که برای کاهش وابستگی این کشور به نفت، متنوع کردن اقتصاد آن و توسعه بخش های خدمات عمومی مانند بهداشت ، تحصیل، زیربنا، تفریح ​​و گردشگری است، به این بحث پایان داد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه