داماک در اخبار داماک در اخبار-خانه / اعطای قرارداد ساخت و ساز 49 میلیون دلاری برای توسعه بیزینس بی توسط داماک

اعطای قرارداد ساخت و ساز 49 میلیون دلاری برای توسعه بیزینس بی توسط داماک

شرکت املاک و مستغلات داماک برای ساخت و ساز ساختمان ۲۶ طبقه Zada در منطقه بیزینس بی شهر دبی، قراردادی به ارزش ۱۸۱ میلیون درهم (۴۹ میلیون دلار) به شرکت Trans Emirates Contra اعطا کرد. 

به گفته سازمان املاک و اراضی دبی، در ماه اوت، ۴.۷۲ میلیارد درهم معامله فروش ملک در این شهر به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۱.۳ درصدی را نشان می‌دهد. 

به گفته Niall McLoughlin، نایب‌رئیس ارشد داماک، با وجود آشفتگی‌های اقتصادی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، این شرکت به پشتوانه اطمینان از وضع مثبت بازار، توسعه پروژه‌های فعلی خود را ادامه داده است. 

وی افزود: «به دلیل برخورداری داماک از مدل تجاری و زیرساخت‌های مستحکم، باوجود چالش‌های احتمالی، این شرکت توانایی رشد، توسعه و پیشرفت را دارد. این امر حاکی از ظرفیت سازمانی ما برای ادامه حرکت خود در مسیر پیشرفت می‌باشد». 

McLoughlin عنوان کرد: «قراردادی که به تازگی با شرکت Trans Emirates Contracting منعقد کرده‌ایم، این امر را اثبات می‌کند که داماک برای توسعه پروژه‌های خود با بهترین پیمانکاران همکاری کرده و بالاترین سطح از استاندارها را رعایت نموده است. پروژه Zada مهر تأییدی بر موفقیت ما در زمینه توسعه املاک و مستغلات مجلل می‌باشد». 

پروژه Zada، امکانات رفاهی بسیاری مانند استخر، زمین بازی کودکان و مرکز تناسب اندام را در اختیار ساکنین قرار می‌دهد. 

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";