درباره داماک

پیام ریاست محترم

damac chairman
quote sign

داماک، نماد پروژه های نمونه، تعیین کننده استاندارد های جدید طراحی، صنعتگری و سبک زندگی است

داستان داماک همزمان با تصمیم کشور امارات متحده عربی برای تبدیل شدن به قطب ممتاز بازرگانی، هتل داری و زندگی شروع شد.

دولت دبی در سال 2002 در های بازار مسکن را به روی سرمایه گذاران بین المللی گشود و املاک داماک نیز در همان سال بطور رسمی به ثبت رسید و اولین زمین برای احداث اولین پروژه خود را در منطقه دبی مارینا خریداری کرد.

از آن موقع داماک، با عنوان نماد پروژه های نمونه، تعیین کننده استاندارد های جدید طراحی، صنعتگری و سبک زندگی شناخته شده است.

امروزه، املاک دبی مفتخر به کسب جایگاه اعتماد والایی شده است که طی سالها ارائه کیفیت بی مانند ایجاد شده است. ما بطور مداوم به موضوع طراحی صدا و جزئیات کوچکتر می پردازیم تا خانه هایی خاص را برای شما به ارمغان آوریم.

باعث افتخار است که داماک، برند داخلی امارات متحده عربی، امروزه در بازار بین المللی از عربستان سعودی گرفته تا لندن شناخته شده است.

ما قدردان هر آنچه هستیم که کشور و مردم ما برای ما انجام داده اند، ما نیز درعوض مسئولیت اجتماعی و فرهنگ انسان دوستی را برایشان به ارمغان می آوریم. ما از طریق بنیانگذارانی مانند حسین سجوانی، بنیانگذار داماک ، برای کاستن سختی ها، پاسخگویی به نیازهای ضروری و ارائه مهارت های لازم جهت ایجاد آینده ای پایدار برای جامعه خود میکوشیم.

می خواهم به نمایندگی از داماک از حاکمان بصیر امارات عمیقاً قدردانی کنم، چرا که این چشم انداز و تلاش های مترقی آنها است که امارات را به کشور امروزی تبدیل کرده است.

من همچنین فوق العاده از جامعه کارمندان ، شرکا و سهامدارانمان از اینکه در خلق تجربیات استثنایی زندگی از ما حمایت کرده اند و به توانایی ما در ایجاد جوامع شکوفا باوردارند سپاسگزارم. موفقیت های ما بدون تعهد شما امکان پذیر نخواهد بود.

در آخر و مهم تر از همه، قدردان تمامی مشتریان گرانقدرمان هستم که بدون آنها هیچ موفقیتی محقق نمیشد، به زبان ساده تر شما مشوق ما برای عملکرد بهتر هستید.

حسین سجوانی