مقالات / کار در امارات و نحوه کاریابی

کار در امارات و نحوه کاریابی

در این مقاله شما را با اطلاعات مفیدی در مورد کار در امارات با حضور درخشان کارشناسان  damac group آشنا میکنیم.

کار در امارات و نحوه کاریابی در امارات:

کمپانی های کاریابی بسیار زیادی در سرتاسر امارات هستند تا به متقاضیان کار در این کشور، با توجه به رزومه کاری شان کمک کند. البته برخی با دریافت ویزای توریستی و ورود به کشور امارات خودشان کارفرمای خود را پیدا کرده و بعد به کشور خود بازگشته و از طریق کارفرما ویزای کاری دریافت می کنند. در شرایط فعلی اکثراً کاریابی ها و درخواست نیروی کار از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به دریافت ویزای توریستی و یافتن کارفرما و انجام هزینه های اضافی ندارد و افراد متقاضی کار در امارات می توانند به صورت آنلاین بدون صرف هزینه سفر و ویزای تورسیتی، کارفرمای خود را پیدا کنند.

کار در امارات و موسسات کاریابی در امارات:

کار در امارات همانطور که اشاره شد نیاز به کاریابی دارد. کاریابی به طور معمول به صورت آنلاین انجام می شود و شخص قبل از دریافت پیشنهاد شغلی باید مصاحبه و همینطور بررسی های پزشکی انجام دهد. حتی برخی از طریق بستگان پیشنهاد شغلی دریافت می کنند، برخی نیز با دریافت ویزاهای توریستی در امارات کارفرمای خود را پیدا می کنند ولی برخی نیز از طریق موسسات کاریابی اقدام به پیدا کردن کارفرما می نمایند.

کار در امارات و اخذ اقامت دائم و پاسپورت امارات دو مبحثی هستند که اشخاصی که قصد کار کردن در کشور امارات را دارند حتماً باید قبل از اقدام، اطلاع کافی از شرایط و نحوه اخذ اقامت این کشور داشته باشند و امر مهمی است که باید در حد کافی تحقیق در این مورد را انجام بدهید. کشور امارات با کار کردن پس از چند سال به شخص، اقامت دائم یا شهروندی اعطا نمی کند و شرایط اخذ اقامت بلند مدت همان مواردی بود که در مقاله اشاره شد و در مقاله سرمایه گذاری در امارات نیز در مورد آن بحث شده است.

بنابراین یکی از بزرگترین معایب کار در کشور امارات و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس عدم دریافت اقامت دائم، تابعیت و شهروندی این کشورها می باشد که شخص پس از مدتی کار و زندگی و عادت کردن به این کشورها مجبور به بازگشت به کشور خود می شود و همینطور همیشه استرس تمدید و دردسر های تمدید ویزاهای موقت خود را نیز دارد.

برای برخی اشخاص، کار در امارات بهترین گزینه موجود باشد بنابراین بهتر است با تحقیق و بررسی کافی در خصوص روش مهاجرت تصمیم گرفت.

کار در امارات و حقوق دریافتی در امارات چگونه است؟

کار در امارات و حقوق دریافتی بالا در امارات، یکی از دلایل تمایل افراد به کار در این کشور می باشد. ولی تفاوت نرخ ارز و حقوق بالا و عدم دریافت مالیات بر درآمد در این کشور عواملی هستند که باعث شده است افراد با توجه به ضعف های بسیار زیاد این کشور، باز هم جهت مهاجرت کاری اقدام به این امر نمایند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه