مقالات / اقامت کاری امارات و دبی

اقامت کاری امارات و دبی

چه نکاتی را برای اقامت در دبی باید در نظر بگیریم ؟ 

ازمزیت های اقامت در دبی توسط داماک damac میتوان به شرایط اقامت در دبی و صفر بودن مالیات  شرایط مطلوب بازار کار در امارات و غیره اشاره نمود.

اگر چه قوانین و مقررات دشواری برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد ظرف مدت کوتاهی میتوان به اقامت امارات دست یافت.

دبی هم مثل همه کشور های دنیا برای اقامت مهاجرانی که به این شهر در ایالات متحده عربی می ایند، قوانینی دارد . اکثر افرادی که توی این شهر زندگی می کنند در واقع مهاجر نیستند ، بلکه افرادی هستند که اجازه اقامت و زندگی در این شهر را دریافت کردند و برای یک دوره خاص مجوز زندگی در دبی را گرفته اند. برای اینکه در مورد شرایط اقامت در دبی بیشتر بدانید با سایت داماک گروپ damac درارتباط باشید.

اگر قصد اقامت در دبی و زندگی برفراز دبی در آپارتمان های آسمان خراش را در سر دارید و میخواهید آرامش واقعی در دبی را تجربه کنید داماک damac بهترین گزینه  برای شما می باشد.

با داماک damac در 40 دقیقه اقامت خود و خانواده تان را کسب کنید!

برای ورود به کشور مقصد و دریافت اقامت با داماک damac، راه های مختلفی وجود دارد. اقامت در کشورهای خارجی به دو دسته اقامت دائمی و اقامت موقت دسته بندی می شود.

دریافت اقامت کوتاه مدت و غیر دائمی: برای اخذ اقامت کوتاه مدت، شما از طریق ویزای توریستی به کشور مقصد می روید. طول مدت اقامت در این روش کوتاه مدت است و بنا به قوانین کشور بین 3 تا 6 ماه خواهد بود.

دریافت اقامت بلند مدت و دائمی: اداره مهاجرت و شهروندی بعضی از کشورها، به متقاضیان واجد شرایط، اجازه اقامت در کشورشان را می دهد. کارت اقامت دائم افراد، هر چند سال یک بار تمدید می شود. برای تمدید اقامت دائم، فرد متقاضی باید ثابت کند که در طول مدت موردنظر در آن کشور حاضر بوده است.

همچنین دولت امارات قصد دارد به دانشمندان تراز اول جهان نیز اجازه اقامت ۱۰ ساله در این کشور ارائه کند. کارآفرینان و دانشجویان نیز می‌توانند، اجازه اقامت کوتاه‌مدت از دولت این کشور دریافت کنند.

همچنین با اقامت در دبی از طریق داماک damac و زندگی در قلب دبی میتوانید از تفریحات ویژه و رایگان دبی بهره مند شوید. امارات متحده عربی اعلام کرده که از این پس به خارجی‌هایی که حداقل ۱۰ میلیون درهم در این کشور سرمایه گذاری کنند، اقامت ۱۰ ساله قابل تمدید اعطاء خواهد کرد.

امارات عربی متحده با هدف مصون کردن اقتصاد این کشور از تبعات افت قیمت نفت و جلوگیری از رکود بازار مسکن به سرمایه گذاران در املاک و مستغلات، کارآفرینان و دانشمندان اجازه اقامت بلندمدت اعطاء می‌کند.

میتوانید با همکاری داماک damac به خرید ملک در دبی بپردازید اقامت امارات را دریافت کنید.

اگر چه بنظر می رسد خرید ملک برای افرادی است که  که از طریق همکاری در گروه داماک damac درآمد بالا دارند، اما با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک از طریق گروه داماک  damac به منظور دریافت اقامت دبی امری بسیاررایج و معمول است.

تقاضای زیاد، برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  از طریق گروه داماک گروپ damac  باعث توسعه بازار مسکن در این کشورشده است.

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی  از طریق سرمایه گذاری در گروه داماک بدست می آید، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا را نداریم . بهرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند. دلایل خرید املاک در دبی ، از اهداف سرمایه گذاران خارجی  در گروه داماک می باشد

نکات مهم برای اقامت به دبی :

– در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.

– دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد.

– کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.

مطالب مشابه