مقالات / دلیل رشد سریع شهر دبی چیست؟

دلیل رشد سریع شهر دبی چیست؟

دبی شهری نو ظهور است که به سرعت رشد کرده ، و هزاران شرکت را در خود جای داده و اقتصادش سالانه همانند مگنت سرمایه های اطراف را به خود جذب می کند.

دبی بزرگترین شهرکشور امارات متحده عربی است. جایگاه آن در خلیج فارس به پیشرفت آن به عنوان یک مرکز نوآوری ، تجاری و گردشگری دبی  استعانت کرده است. مهاجران از سرتاسرجهان جمعیت شهر دبی را رو به افزایش می برند. فقط بخشی از شهر دبی دارای ساکنان بومی است.

دسترسی آسان و زیرساخت های پیشرفته این شهر مدرن و لوکس را به مکانی محبوب برای مسافران تجاری و گردشگران تور دبی تبدیل کرده است. بخشهای اصلی صنعت دبی شامل تجارت ، املاک و مستغلات ، ساخت و ساز ، مهمان نوازی و جهانگردی است.

فرودگاه دبی:

فرودگاه بین المللی دبی سومین فرودگاه پرتردد در جهان از نظر جابجایی مسافر است ، که مسافت آن تا مرکز شهر 5 کیلومتر (تقریبا 3 مایل) است.

حمل ونقل:

تاکسی ها از هر ترمینال حرکت می کنند و 24 ساعته در دسترس هستند. این سریع ترین گزینه شما برای رسیدن به مرکز شهر است ، در واقع حدود 15 دقیقه مسافت است. خط قرمز در مترو دبی از فرودگاه به مرکز شهر می رود. کارت Nol اعتباری متناسب با نیازهای حمل و نقل خود دریافت کنید.برنامه تلفن همراه با نام های Careem و Uber گزینه های پیشواز از سواری را ارائه می دهند. برنامه ها را قبل از بازدید ازتور ارزان دبی بارگیری کنید.

محل اقامت:

هتل واقع در گلف دبی کریک در منطقه ای است که خانه های تاریخی با نگارخانه های هنری و مغازه ها همزیستی می کنند. پارک هایت دبی رستوران های برنده جایزه و آبگرم نیز ارائه می دهد. منظره پانوراما و موقعیت در مرکزشهر به جذابیت Voco Dubai افزوده است . امکانات این هتل شامل وای فای پرسرعت، استخرهای روباز و سرپوشیده ، آبگرم ، سالن بدن سازی و مرکز تجاری است. این هتل پنج ستاره در تفرجگاه ساحلی در فاصله پیاده روی از Gold Souk و نزدیک بسیاری از جاذبه های دیگر قرار دارد.

برج خلیفه:

 برج خلیفه بلندترین ساختمان جهان بر فراز شهر دبی است . ارتفاع آن 868 متر (2717 فوت) است. رصد در 124 هفتم و بالاتر عرضه نظرگاه های پانوراما از شهر و چشمه دبی را در زیر نشان می دهد. بلیط ها از 1414 AED آغاز می شوند.

این بلندترین برج در جهان است ، دارای طویل ترین سفر آسانسور عمودی و 828 متر طول ، 24.348 پنجره دارد فقط درحدود نیمی از مسیر صعود بسیار چشم نواز است و تقریبا 20 طبقه از هتل آرمانی در پایین قرار دارد که دارای رستوران های شیک و لاکچری است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه