مقالات / کدام مناطق دبی برای اقامت بهتر است؟

کدام مناطق دبی برای اقامت بهتر است؟

شهر دبی به عنوان مدرن ترین و بزرگترین شهر امارات متحده عربی شناخته می شود. این شهر با آسمان خراش های بی همتا، برج های لوکس و هتل های زیبا، از مناطق جذاب برای گردشگری است. داماک بهترین سایت املاک دبی، این مناطق را به شما گردشگران عزیز معرفی می کند:

1.منطقه جمیرا دبی

منطقه جمیرا با سواحل زیبا و تمیز، تفریحات آبی و دیگر برنامه های تفریحی می تواند به یاد ماندنی ترین سفر را برایتان رقم بزند. ساحل جمیرا برای اقامت جوانان مناسب تر است. همچنین اکثر هتل های منطقه جمیرا دبی، ساحل شخصی نیز دارند که می توانید با خاطره ای آسوده روز خوبی را سپری کنید.

2.منطقه پالم جمیرا دبی

این منطقه با داشتن مشهورترین جزایر مصنوعی جهان، یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری در شهر دبی است. این جزیره به شکل درخت نخل ساخته شده و آن را به عنوان بزرگترین جزیره مصنوعی جهان نیز می شناسند. برای دیدن شکل بی نظیر جزیره پالم جمیرا، باید با هلیکوپتر از بالای جزیره عبور کنید تا بتوانید فرم نخلی آن را مشاهده نمایید. جالب است بدانید که بزرگ ترین و لوکس ترین هتل های شهر دبی در این منطقه واقع شده است. اگر می خواهید یک سفر عالی و خاطره انگیز داشته باشید منطقه پالم جمیرا دبی را فراموش نکنید.

3.منطقه دبی مارینا

از بهترین مناطق دبی برای اقامت، تفرجگاه ساحلی مصنوعی، دبی مارینا است. این منطقه به دلیل کانال آبی مصنوعی و برج هایی که در اطراف این کانال ساخته شده اند، به تفرجگاه ساحلی مصنوعی معروف است. همچنین این منطقه به سبب تعداد زیادی رستوران های لوکس و هتل های شیک ساخته شده که مناظری چشم نوازی دارد. حتی برخی از رستوران های این منطقه کشتی های کروزی دارند، که می توان وعده شام را بر روی آب های کانال آبی منطقه دبی مارینا میل کرد.

4.منطقه داون تاون دبی

این منطقه ، دقیقا همان جایی است که یک توریست انتظار دارد. در این منطقه بلندترین برج جهان (برج خلیفه) با ارتفاع 829.6 متر، و بزرگترین مرکز خرید دنیا (دبی مال)  با بیش از 1000 فروشگاه، از پرطرفدارترین مکان های گردشگر ی شهر دبی است. اگر می خواهید دسترسی خوبی به این مکان ها داشته باشید درهتل های منطقه داون تاون دبی اقامت داشته باشید.

5.منطقه دیره دبی

این منطقه، طرف مقابل نهر دبی و رو به روی منطقه بر دبی واقع شده است. گردشگران می توانند با یک قایق ازیک منطقه دبی به منطقه دیگر دبی و بالعکس رفت و آمد کنند. از مشهور ترین بازارهای دیره می توان به بازار طلا، بازار ادویه و بازار ماهی فروش ها اشاره کرد. همچنین در این منطقه به دلیل ساختمان های قدیمی و سنتی، می توانید تلاقی میان زندگی سنتی و مدرنیته را مشاهده نمایید.

داماک بزرگترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان ،در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی به شما عزیزان، در هر ساعتی از شبانه روزهستند، تا با خیالی آسوده ، سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه