مقالات / برای خرید ملک در دبی از کجا باید شروع کرد؟

برای خرید ملک در دبی از کجا باید شروع کرد؟

سوالی که پیش می آید این است که برای خرید ملک در دبی از کجا باید شروع کرد؟ برای خرید ملک در دبی انتخاب های زیادی وجود دارد.

هیچ فرقی نمی کند که در کجای جهان می خواهید خانه بخرید.
تصور می کنیم که شما به عنوان خریدار، تمام تحقیقات در مورد خرید ملک را انجام داده اید و تمام نصیحت ها را از افراد دانای این کار شنیده اید.
تصور می کنیم که پس از انجام تمام این کارها، به نظر می رسد که همچنان خرید خوب و با ثبات است و امکان افزایش سرمایه در بلندمدت را فراهم می نماید. کسانی که می خواهند ملک بخرند باید تصمیم بگیرند که کجا می خواهند زندگی کنند، چقدرتوانایی مالی دارند و متراژ خانه براساس بودجه آنها چقدر می تواند باشد.

خرید مستقیم ملک در دبی از مالک

خرید مستقیم ملک در دبی از مالک مانند تمام خرید های مستقیم، تنها اسناد و نوشته های بیشتری را به همراه دارد. اول مطمئن شوید که از ملک خوشتان آمده بعد درباره قیمت بحث کنید.
به محض توافق بر سر قیمت ،روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا نمایید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده‌اند، نوشته شود.
برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید. ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن به نام شما می خورد. باید تاکید کنیم که برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از اینکه تفاهم نامه را امضاء کنید.
هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد.

تامین سرمایه برای خرید ملک

اگر تمام پول مالکیت خانه را داشته باشید، به این بخش نیاز ندارید. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، معمولا از طریق بانک ها، مدیریت کنید.
لازم به ذکر است که اگر هرچه سریع تر مرحله پرداخت پول را طی کنید از موقعیت قوی تری برخوردار خواهید شد. به زبان دیگر، اگر می خواهید در دبی پای قرارداد یک خانه یا آپارتمان  یا حتی ویلا بروید، قبل از اینکه به دنبال خانه بروید، حساب های مالی خود را چک کنید و ببینید که توانایی خرید خانه را دارید یا خیر.
در سال‌های رکود بزرگ قبل از ۲۰۰۸ پیشنهاد وام توسط پرسنل بانک امری عادی تلقی می شد. بانک می خواست مازاد پول را که بی مصرف افتاده بود، به درآمد و بازه تبدیل کند. آژانس های املاک دبی بسیار امن تر از وام دادن به افراد غیر مطمئن بوده است.
بین سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ این اتفاق وارد یک رکود شده بود اما از سال ۲۰۱۵، این کار دوباره آغاز شد. بانک ها امروزه به وضوح به شدت احتیاط می نمایند. گفته شده که بانک برای پرداخت وام ۵۰ درصد قیمت خرید، ۲۰% سود از شما دریافت می نماید.
انتقال پول به بانک های دبی سخت نیست. اگر بتوانید از بانک خودتان پول بیشتری را به بانک دبی انتقال دهید، به نفع شما خواهد بود.

مالکیت در دبی

افرادی که دوست دارند زندگی متفاوتی داشته باشند، می توانند مالکیت در دبی را تجربه کنند. افرادی که در ابتدای سال ۲۰۰۳ و بعد از آن، شجاعانه دست به خرید خانه و آپارتمان در دبی زده‌اند، با اینکه مدت طولانی صبر کردند تا خانه هایشان تکمیل شود اما در سال ۲۰۰۸ به شدت سود کردند.
افرادی که خانه ای را خریداری کردند، اگر چه در بحران مالی سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ بود اما در مدت طولانی سودش را خواهند برد. اجاره ها افزایش یافته و اگر خانه تان را ماهانه اجاره دهید، قطعا سود خواهید کرد.
افرادی که بین سالها ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ملکی را خریداری کرده اند، یعنی قبل از اینکه قیمت ها افزایش پیدا کند، قابل تحسین هستند و باید خوشحال باشند.

در مقاله های گذشته درباره قوانین خرید ملک در دبی صحبت کردیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با داماک گروپ همراه باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";