مقالات / چه چیزی دبی را به بهترین مکان برای خرید خانه های لوکس در سراسرجهان تبدیل میکند؟

چه چیزی دبی را به بهترین مکان برای خرید خانه های لوکس در سراسرجهان تبدیل میکند؟

دبی یک تجربه فوق العاده است ، به ویژه برای کسانی که در جستجوی یک مرکز سرمایه گذاری جهانی یا خانه های رویایی هستند. اما ، وقتی صحبت از این می شود که “چه چیزی دبی را به بهترین مکان برای خرید خانه های لوکس تبدیل می کند؟عوامل زیادی وجود دارند. در این مقاله، ما این لایه ها را غربال خواهیم کرد تا تمام دلایل برای خرید خانه های لوکس در دبی در مقایسه با سایر نقاط جهان را کشف کنیم.

با داماک برترین شرکت ساختمانی جهان،همراه باشید.

چه چیزی دبی را به بهترین مکان برای خرید خانه های لوکس تبدیل می کند؟

تعداد زیادی از شهروندان که به ملیت های مختلف تعلق دارند، دبی را به عنوان خانه دوم خود انتخاب می کنند. بسیاری از آن ها این شهر را بهترین مکان برای خرید ملک و سرمایه گذاری می دانند. با ما همراه باشید تا عواملی که دبی را به یک مرکز جذاب سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل کرده اند و نحوه مقایسه آن با دیگر شهرهای بین المللی جهان را بررسی کنیم.

با معرفی ویزاهای بلند مدت دبی برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، مزایای زیادی برای کسانی که ملک لوکس در شهرخریداری می کنند وجود دارد.

خرید ملک و مستغلات لوکس در دبی بسیار آسان است

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد زیادی را به سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی تشویق می کند راحتی در تجارت است. قوانین و سیستم مالیات در دبی علاوه بر شهرت آن به عنوان پناهگاه جوامع تجاری و املاک لوکس مناسب سرمایه گذاران بوده و یک قطب تجاری در منطقه نیز به شمار می رود. سرمایه گذاران املاک و مستغلات خارجی در دبی عمدتا از سیستم بدون مالیات و عدم وجود عوارض در خرید ملک بهره مند می شوند.

این مزیت بزرگی است که امارات را با شهرهایی مانند: لندن ، پاریس ، ژنو و موناکو برابر می کند. با توجه به اصلاحات سریع مالیاتی که  بر دارایی این شهر انجام داده اند مالیات اضافی را برای خرید املاک لوکس برای خارجی ها از میان برداشته اند.

همه اینها به همراه بازگشت سرمایه (ROI) سالم در بازار مسکونی امارات ، رشد مداوم جمعیت و سطح زندگی متعادل ، باعث می شود که خرید خانه های لوکس در دبی تصمیم ایده آل سرمایه گذاری به نظر برسد.

بازار املاک و مستغلات لوکس در دبی جذاب است

طبق داده های جمع آوری شده توسط DLD ، معاملات املاک و مستغلات در سال 2019 با رشد 33 درصدی روبرو شده است. افزایش قابل ملاحظه ای در قیمت هرمتر مربع برای املاک لوکس ، اشاره به روند تقاضا برای خانه های مجلل دارد.

همین رشد در گزارش بازار املاک دبی H1 برای سال 2019 منعکس شده است ، جایی که علاقه سرمایه گذاران بیشتر به سمت داشتن ملک های مجلل در مرکز شهر دبی ، پالم جمیرا و کرانه های عربی است.

یک تحقیق در بازار سرمایه جهانی ، امارات متحده عربی را به عنوان یکی از پنج کشور برتر مورد علاقه میلیونرها قرار داده است. دبی به عنوان قطب مالی ، بیشترین مقصد مهاجرت برای ثروتمندان شناخته شده است. آخرین بررسی مهاجرت جهانی نشان می دهد که این املاک لوکس عمدتا شامل جوامع مسکونی کاملاً تلفیقی مانند: دبی هیلز و شهر محمد بن راشد هستند که اخیراً در کل امارات محبوبیت یافته اند.

مکان های ایده آل دبی

بخشی از جذابیت رو به رشد دبی برای سرمایه گذاران موقعیت ایده آل آن است. منطقه زمانی دبی یکی از مناسب ترین مناطق زمانی برای مشاغلی است که می خواهند در سطح جهانی گسترش پیدا کنند و به آنها یک نقطه مرکزی می دهد تا با زمانبندی شرق و غرب مطابقت داشته باشند.

نتیجه گیری

به طور خلاصه ، دبی در مقایسه با شهرهای جهانی مانند : سیدنی ، سنگاپور ، لندن ، نیویورک و شانگهای همچنان یک گزینه بسیار رقابتی است. این شهر استانداردهای زندگی لوکس در عرصه جهانی را با قیمتی مقرون به صرفه تر از هر شهر جهان ارائه می دهد. از این رو ، سرمایه گذاری در املاک لوکس دبی همچنان یک گزینه سودآور برای سرمایه گذاران است. اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید ، تردید نکرده و به با خیال راحت، این امر را به مشاوران مجرب داماک گروپ بسپارید.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه