مقالات / برای سفر به دبی چی بپوشیم؟

برای سفر به دبی چی بپوشیم؟

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین بخش های  هر سفر، آمادگی های قبل از آن به خصوص بستن چمدان است. مسافران باید توجه داشته باشند که لباس ها و وسیله هایی که قرار است همراه خود ببرند، با مقصدشان متناسب باشد.

داماک برترین سایت املاک دبی، در این مقاله پوشش مناسب شهر دبی را به شما توضیح می دهد:

آشنایی با نحوه پوشش شهروندان دبی

دبی شهری با آب و هوای گرم و خشک است، بنابراین پوشیدن لباس های خنک و نخی یکی از نکات مهم، برای جلوگیری از گرمازدگی می باشد. دین و سنت رایج در امارات “اسلام” است. با اینکه نیمی از جمعیت شهر دبی را مهاجران تشکیل می دهند، اما باز هم، دین اسلام غالب می باشد. بنابراین اگر بخواهید ، پوششی راحت و مناسب داشته باشید، طبق بومیان این شهر لباس خود را انتخاب کنید.

آداب پوشش ها در مکان های مختلف دبی

مهم ترین موضوع برای اینکه گردشگران بتوانند مناسب ترین لباس را در طول سفر به دبی انتخاب نمایند این است که متناسب با مکانی که قرار است بروند لباس بپوشند. انواع لباس ها با توجه به هر موقعیتی متفاوت خواهد بود. برای مثال نوع پوشش در مرکز خرید با تور سافاری باید متفاوت باشد. از جمله این موارد عبارتند از:

1.پوشش مناسب مساجد دبی

اکثر مساجد در دبی توسط گردشگران مورد بازدید قرار می گیرند. بانوان باید دامن بلند یا شلوار، برای بازدید از این مکان بپوشند. همچنین پوشاندن موی سر خود توسط یک روسری یا شال را فراموش نکنید.

2.پوشش مناسب در سواحل دبی

گردشگران بدون هیچ محدودیتی می توانند لباس مایو و شنا در سواحل دبی بپوشند. بهتر است بدانید که پوشیدن مایو فقط در محدوده ساحل مخصوص شنا مجاز است. مردم نمی توانند در هیچ کجای شهر دبی به غیر از استخر یا ساحل لباس مخصوص شنا بپوشند.

3.پوشش مناسب در کویرهای دبی

یکی از پرطرفدارترین تفریحات در سفر به شهر دبی، سافاری در کویرهای آن است. این سافاری ها تفریح هایی مانند پیاده روی بر روی تپه های شنی، شتر سواری و سوار شدن بر چهار چرخ دارند. پوشش مناسب در این مکان لباس هایی خنک و گشاد و ترجیحا از جنس نخ و پنبه است. همچنین از پوشیدن شلوارک یا لباس های آستین کوتاه پرهیز کنید. در ضمن استفاده از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی را فراموش نکنید؛ زیرا به احتمال زیاد، ساعت های طولانی  را زیر آفتاب خواهید بود و دچار آفتاب سوختگی می شوید. یادتان باشد که شب های کویر بسیار سرد است، بنابراین لباس گرم همراه خود داشته باشید.

4.پوشش مناسب در کافه ها و رستوران های دبی

برای کافه ها و رستوران ها پیشنهاد می کنیم لباسی راحت و اسپرت برای پوشیدن انتخاب کنید. اگر سبک رستوران های شیک و بین المللی را می پسندید که تعداد آن ها در دبی بسیار زیاد است، بهتر است لباسی رسمی و شیک همراه خود داشته باشید.

شرکت داماک بزرگترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده ، سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید.

هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه