مقالات / مهاجرت به امارات از طریق تحصیل چگونه است ؟

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل چگونه است ؟

در روش مهاجرت به امارات از طرق تحصیل، تحصیل در دبی در مقطع لیسانس 3 تا 4 سال زمان می برد.

بیشتر افرادی که تحصیل در امارات در مقطع لیسانس را انتخاب می کنند، به دنبال اخذ اقامت کشور های آمریکا، انگلیس و کانادا می باشند زیرا دانشجویان می توانند با گذشت 2 تا 3 سال در دانشگاه های معتبر کشورهای آمریکا، انگلیس یا کانادا ادامه تحصیل بدهند.

پیدا کردن کار دانشجویی در امارات با توجه به تسلط به زبان انگلیسی، ویژگی های شخصیتی، تجربه کاری و… برای هر دانشجو متفاوت می باشد. اعزام دانشجو به امارات و تحصیل در این کشور با آشنایی به قوانین بین الملل و قوانین داخلی این کشور می‌تواند با موفقیت بیشتری همراه باشد.

 مهاجرت امری بسیار حساس می باشد که آینده افراد را تحت الشعاع قرار می دهد، بنابراین نیاز است تا با حساسیت و دقت بیشتری اقدام شود. به منظور اعزام دانشجو به امارات و تحصیل در این کشور بهتر است تا اطلاعات کاملی در مورد این کشورداشته باشیم.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل و اعزام دانشجو به امارات

اعزام دانشجو به امارات و تحصیل در مقطع کارشناسی عموماً بین ۳ تا ۵ سال به طول می‌انجامد. کارشناسی یک مقطع پیشرفته تحصیلی می باشد که بر روی یک موضوع خاص تمرکز داشته و با اعطای مدرک کارشناسی پایان می یابد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور بین ۱ تا ۲ سال به طول می‌انجامد و با اعطای مدرک کارشناسی ارشد پایان می یابد. برای اعطای این مدرک نیاز است تا دانشجویان پایان نامه ارائه نموده و از آن در برابر اساتید و هیئت داوران دفاع نمایند.

از طریق کار حین تحصیل کردن دانشجویان می توانند علاوه بر به دست آوردن مهارت های لازم برای کار،  پس از تحصیل هزینه های لازم و مخارج زندگی خود را تامین نمایند.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل و کار در امارات

برای مهاجرت به امارت از طریق کار، در امارات فرصت های کاری فراوانی وجود دارد، ولی بیشتر مشاغل در امارات متحده عربی در ابوظبی و دبی یافت می شوند. هزینه زندگی به خصوص در این دو شهر نسبتا گران است، اما با توجه به میزان درآمد، شرایط زندگی در این شهرها مطلوب می باشد.

شهروندان بومی امارات تنها حدود ۲۰ درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهند. تقریبا یک چهارم دیگر عرب و ایرانی، نیمه آسیای جنوبی و سایر مهاجران از کشور های غربی و آسیای شرقی هستند. امارات متحده عربی از لحاظ استراتژیک یکی از بزرگترین واردکنندگان و صادرکنندگان جهان است.

 صنایع عمده در امارات متحده عربی عبارتند از: آلومینیوم، ساخت و ساز، ساخت و تعمیر کشتی و قایق، صید ماهی، صنایع دستی و منسوجات، نفت و پتروشیمی.

قوانین کار در امارات

روز کاری دفتر مرکزی امارات متحده عربی هشت ساعت یا نه ساعت است که معافیت خاصی به آن داده شده است. این ممکن است ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ بعد از ظهر، ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ بعدازظهر باشد یا در دو روز تقسیم شده باشد.

 ساعات کار عادی در ماه مبارک رمضان دو ساعت کاهش می یابد. در امارات متحده عربی، تعطیلات آخر هفته روز های جمعه و شنبه، به جای شنبه و یکشنبه است. حقوق بازنشستگی سالیانه برای کارمندان بخش خصوصی ۳۰ روز تقویم، پس از یک سال خدمات است.

کارمندانی که شش ماه کامل خدمت می کنند، دو روز در ماه محاسبه می شود. یازده روز تعطیل عمومی رسمی شناخته شده در کشور امارات وجود دارد. مالیات بر درآمد مبنای حقوق و دستمزد در امارات نیست.

بهترین مشاغل کار در دبی

بهترین مشاغل امارات با توجه به میزان درآمد دراین کشور توسط مشاوران ما در داماک damac گردآوری شده است. برای اطلاع از این مشاغل با ما همراه باشید.

1. مدیران اجرایی: افسران اجرایی به عنوان رهبران عمل می کنند، طوری که همه چیز را انجام می دهند.

  1. کارشناسان بازاریابی: درست مانند مدیران اجرایی، کارشناسان ارشد بازاریابی مسئولیت بزرگی دارند، زیرا آنها مدیریت عملیات بازاریابی یک سازمان را انجام می دهند.
  2. 3. متخصصین امور مالی: تدارکات و توصیه های تحلیلگران بازار نقش مهمی در تعیین ارزش قیمت سهام شرکت ها ایفا می کند.
  3. وکلا: شرکت ها وکلا خود را استخدام می کنند تا اطمینان حاصل شود که کسب و کارشان از پرونده های احتمالی یا مسائل قانونی محافظت می شود.
  4. پزشکان مغز و اعصاب: متخصصان اعصاب، که متخصص در تشخیص و درمان بیماری های مغز و همچنین هرگونه اختلال در نخاع، سیستم عصبی ، اعصاب محیطی، عضلات و رگ های خونی هستند .
خرید ملک  از معتبرترین سایت املاک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده ساخته شده است، داماک گروپ در ساخت و ساز، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داده است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند.

شرکت damac group از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید.

هموطنان گرامی که قصد هر گونه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری درشهردبی را دارند. می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مهاجرت به دبی را از معتبرترین شرکت املاک دبی بخواهید.     

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه