مقالات / مهاجرت به دبی برای تحصیل چگونه است ؟

مهاجرت به دبی برای تحصیل چگونه است ؟

مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای تحصیلی شامل موارد زیر است:

  1. پاسپورت معتبر 6 ماهه که دو صفحه خالی داشته باشد به همراه دو کپی از آن
  2. کامل و پر کردن فرم مخصوص ویزا
  3. عکس پاسپورتی 12 قطعه
  4. نامه تمکن مالی از بانک
  5. نامه پذیرش از سمت دانشگاه امارات
  6. کسانی که خوابگاه گرفتند باید نامه تاییده ی از دانشگاه گرفته باشند.
  7. کپی فیش های واریزی دانشگاه
  8. کپی هزینه واریزی ویزا
  9. آخرین مدرک تحصیلی
  10. گواهی پزشکی

مهاجرت به دبی برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی

تمامی مدارس دبی، زیر نظر دولت می باشند و خدمات آموزشی که در این مدارس ارائه می شود مطابق هدف ها و ارزش های فردی می باشد. تحصیل در مدارس دولتی برای شهروندان اماراتی رایگان می باشد ولی هزینه مدارس خصوصی متفاوت می باشد.

زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم مورد استفاده و قابل قبول در دانشگاه ها است و بسیاری از مدرسه هایی که خصوصی هستند تدریس به زبان انگلیسی را انجام می دهند.

ویزای تحصیلی امارات در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

برای دانشجویان بین المللی ویزای تحصیلی امارات در مقطع لیسانس قابل دریافت می باشد که برای تحصیل کردن در این مقطع نیازمند مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات مربوط به آن ها می باشیم.

امروزه هدف اصلی مردم از مهاجرت تجربه شرایط زندگی و رفاه بیشتر است. شرایط سخت مهاجرت باعث شده که همه به دنبال شرایطی ایده آل تری برای مهاجرت  باشند.

البته هر کشور قانون خاصی برای مهاجرپذیری در نظر گرفته است. امارات مهاجرپذیرترین کشور منطقه میباشد که با توجه به شرایط ایده آل و رویایی که فراهم کرده است مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشورهای تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه