مقالات / سرمایه گذاری زود بازده چیست؟

سرمایه گذاری زود بازده چیست؟

اگر می خواهید ثروت شما در حال افزایش باشد نیازدارید که سرمایه تان را در جایی سرمایه گذاری کنید، نباید انتظار داشته باشید که ثروت شما با نرخ بسیاربالایی افزایش پیدا کند. برای جلوگیری از این اتفاق باید بازارهای مختلف را بررسی کنید وازمیان آنها بهترینش را انتخاب کنید.

چراسرمایه‌ گذاری زودبازده مورد توجه همگان قرارگرفته است؟

سرمایه گذاری زودبازده  برای بسیاری از کشورها بسیار جذاب است، چرا که می تواند تحرک اقتصادی را دربرداشته باشد و باعث رشد و توسعه فضای اقتصادی شود و فضای محیط را برای فعالیت مناسب و مساعد کارآفرینان در حوزه‌های مختلف آماده کنند.

روش های سرمایه گذاری زودبازده

روش های مختلف سرمایه گذاری به طور کلی عبارت است از:

1- تبدیل وجوه مالی به یک یا چند نوع دارایی که برای مدتی در زمان آتی حفظ  می شود.

2- سرمایه­ گذاری نیازمند مدیریت ثروت است. این ثروت شامل مجموع درآمد فعلی و ارزش فعلی درآمدهای آتی است. سرمایه­ گذاری درواقع چشم­ پوشی از مصرف امروز به امید کسب بازدهی در زمان آینده است.

فرصت­‌ سرمایه­ گذاری زیادی در راستای اقتصاد وجود دارد   ­

1- بازارهای سرمایه

2-بازار ملک و املاک

3- بازار پول

4-بازار سکه

5-بازار ارز

به کلیه منابع مالی و پولی و منابع قابل تبدیل به پول، سرمایه گفته می‌شود. جوامع و شرکت‌ هایی که معمولا دارای سرمایه بیشتری هستند، نسبت به رقبای خود که سرمایه کمتری دارند، فعالیت بهتری دارند. در حال حاضر، نیروهای انسانی  بخشی از سرمایه به شمارمیروند. سرمایه می‌تواند هم نقدی باشد هم غیر نقدی. سرمایه نقدی همان پول نقد و سرمایه غیر نقدی شامل انواع دارایی­‌ها می ‌شود که افراد در اختیار دارند.

انواع سرمایه­ گذاری

املاک و خرید خانه، ملک، آپارتمان با هدف درآمد بیشتر یا بالا رفتن سرمایه می‌تواند سرمایه­ گذاری واقعی انجام شود. این درآمد می‌تواند از اجاره آن ملک یا فروش انجام شود.

کالاهای فیزیکی

هر نوع کالای  که امکان  خرید و فروش  داشته باشد می‌تواند یک نوع سرمایه گذاری باشد همانند طلا و جواهرات وخانه.

سهام

خریداری سهام شرکت‌ها در  بورس  با هدف کسب درآمد بالا و افزایش سرمایه یک سرمایه ­گذاری مالی محسوب می‌شود. ریسک سرمایه ­گذاری در بازار بورس بسیار زیاد است و کسانی که دانش و تجربه در این بازار را دارند می‌توانند با مدیریت ریسک در این بازار فعالیت کنند و بازدهی بیشتری نسبت به سایر دارایی‌ها به دست آورند.

اهداف سرمایه گذاری

پول اگر در یک فرصت مناسب سرمایه گذاری نشود در دراز مدت با توجه به نرخ تورم و نوسانات بازار ارزش کمتری پیدا میکند. کسانی که در حفظ افزایش سرمایه خود هستند سرمایه گذاری مطمئنی را انتخاب می کنند اما در این میان باید به یکی از بهترین سرمایه گذاری با سود بالا نیز اشاره کرد.

هنگام سرمایه‌گذاری در حوزه ملک به موارد زیر دقت کنید.

  • موقعیت جغرافیا
  •  خرید آپارتمان‌های نوساز و لاکچری
  • زیبایی و معماری ساختمان
  • جلوگیری از خرید آپارتمان‌های موقوفی و سندهای مشکل ‌دار
  • راهنمایی از دیگران واستعلام از جاهای معتبر

اجاره دادن آپارتمان‌هایی با امکانات رفاهی بیشتر نظیر آسانسور، انباری،  پارکینگ، سونا و جکوزی  آسان‌ تر است.

اما در این میان باید به یکی از بهترین، معتبر ترین، لاکچری ترین و برند ترین شرکت ساختمان سازی جهان یعنی داماک اشاره کرد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید ملک در دبی یکی از گزینه های بسیار عالی مناسب  با شرایط ویژه برای شما و متقاضیان محسوب می شود و سرمایه گذاری در حوزه املاک راحت تر و زوده بازده ترو پرسود تر از بازارهای دیگر است.

ریسک کمتر برابر است با سود سرمایه گذاری در املاک

به طور کل سرمایه گذاری در حوزهای مختلفی که در بالا گفته شد یکی از بهترین راه‌ها و کم ریسک ترین برنامه برای رسیدن به اهداف است.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه