مقالات / برای سفر به دبی چه ارزی ببریم؟

برای سفر به دبی چه ارزی ببریم؟

دبی ، توسعه یافته ترین شهر خاورمیانه می باشد . اگر قصد دارید به دبی سفر کنید ، در کنار تمامی اطلاعات، باید بدانید برای سفر چه ارزی را می بایست با خود همراه داشته باشید. برای افرادی که سالانه بسیار سفر می کنند آشنایی با واحد پولی کشورها از اهمیت زیادی برخوردار است.

ما در این مقاله به بررسی واحد پولی رایج در دبی وارزش این ارز در بازارهای جهانی می پردازیم . پس با ما همراه باشید.

واحد پولی امارات

هر کشور دارای واحد پول منحصر به فردی است که برای داد و ستد مورد استفاده قرار می گیرد . هر واحد پول در مقابل واحد پول سایر کشور ها از ارزشی برخوردار است. درکشور امارات واحد پول رایج درهم می باشد پس برای سفر به دبی که یکی از شهرهای امارات است ، پول خود ا به درهم تبدیل کنید. درهم با نماد اختصاری AED ، نشان داده می شود.

اسکناس های درهم

اسکناس های درهم امارات در انواع : 5 ، 10، 50 ، 100، 500 و 1000 درهمی موجود می باشد.

سکه های درهم

سکه های پول 5 ، 10 ،20 و 50 فلسی موجود است.

طراحی اسکناس ها و سکه ها

طراحی این سکه ها به گونه ای خاص است و ظرافت آن حاکی از عربی بودن آن واحد پولی دارد.

هر درهم چند دلار است؟

همانطور که می دانید ارزش سایر واحد های پولی در مقابل دلارآمریکا سنجیده می شود با این وجود ارزش هر درهم امارات امروز به تاریخ 16/12/99 ، 3.67 می باشد.

هر درهم چند تومان است؟

برای افرادی که در ایران زندگی می کنند و قصد دارند که برای تعطیلات تابستان یا نوروز به دبی سفر کنند، دانستن این نکته حائز اهمیت است. متاسفانه در حال حاضر ارزش واحد پولی کشور ما در بازارهای جهانی به شدت کاهش یافته و درهم امارات امروز به تاریخ 16/12/99، 6883 تومان معامله می شود.

در سفر به امارات دلار همراه خود داشته باشید یا درهم؟

با توجه به دردسترس بودن دلار در ایران ، توصیه می کنیم ابتدا دلار تهیه کرده و سپس در امارات با مراجعه به صرافی های معتبر که در زیر لیست آن ها ارائه می دهیم ،آن را به درهم تبدیل کنید.البته لازم به ذکر است در بسیاری از مراکز تفریحی و هتل ها  امکان تبدیل ارز وجود دارد و از این بابت نگران نباشید.

صرافی های معتبر در شهر دبی

1) صرافی الرستمانی

2)صرافی شرف

3)صرافی الفردان

4)صرافی الانصاری

سخن پایانی:

اگر قصد سرمایه گذاری و یا خرید ملک در دبی را دارید، با داماک برترین سایت املاک جهان همراه شوید. مشاوران فارسی زبان داماک گروپ ، در هر ساعت از شبانه  روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

مطالب مشابه:

ویزای امارات

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل چگونه است؟

خرید ملک در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه