مقالات / شغل های پرطرفدار در دبی کدامند؟

شغل های پرطرفدار در دبی کدامند؟

در مقاله زیر به شغل های پر طرفدار با درآمد بالا در دبی اشاره شده است.

تا پایان مقاله با داماک گروپ همراه باشید…

حمل ونقل هوایی دردبی

خطوط هوایی و مشاغل مربوط به حمل و نقل به خلبان های با تخصص بالا نیاز دارد، که با توجه به رشد صنعت حمل و نقل هوایی در شهر دبی، متخصصان در این زمینه از تخصص بالایی برخوردارند. در صورتی که  افرادی که در این زمینه تخصص لازم را دارند، می توانند با فعالیت در این شغل در دبی علاوه بر حقوقی که دریافت می کنند می توانند از حق خدمات شهری، مسکن، سرمایه گذاری در صندوق های خالص و حق تحصیل رایگان بهره ببرند.

یک خلبان به صورت ماهیانه درآمدش  بین 40  تا 55 هزار درهم در امارات است.

انجام کلیه امور حسابداری در دبی

درهر کسب و کاری که در دبی رونق پیدا می کند، نیازمند به یک حسابدار و یا کارشناس در امور مالی احساس می شود، که این مورد هم یکی از شغل های مورد نیاز در شرکت ها در دبی به حساب می آید.

فروش در دبی

همه ما می دانیم که فروش در کل دنیا دارای درآمد بسیار مناسبی است. شما می توانید شغل های مرتبط با فروشندگی را در دبی به راحتی به دست آورید. دبی شهری بدون مالیات است و تقریبا همه مدل ماشین در این شهر وجود دارد. خرید و فروش ماشین در شهر دبی بسیار با سرعت انجام می گیرد و رشد بسیار زیادی دارد. اگر در مورد ماشین ها و خرید و فروش آن ها اطلاعاتی خوبی دارید می توانید با خرید و فروش ماشین درآمد بسیار بالایی کسب کنید.

کارهای دفتری

به دلیل حجم زیاد و پیچیده بودن کارها در شرکت ها مدیران تمام وقت درگیر کارها می باشند. مدیران شرکت های مختلف نیاز به افرادی دارند، که به آنها در سازماندهی کلیه کارها و برنامه ها کمک کنند، همچنین افرادی که تخصص کافی دارند، می توانند از امتیاز بسیار بالایی برخودار شوند.

خدمات درمانی

جالب است بدانید که دبی علاوه بر گردشگری، در حال توسعه و تقویت خدمات درمانی هم می باشد. به همین دلیل و به علت کمبود افراد متخصص در این حوزه کار پزشکان، پرستاران، دندان پزشکان و داروسازها در دبی کاملا تامین می باشد.

بهترین گزینه برای یافتن کار، جستجو در سایت ها و موسسات کاریابی دبی است. با طراحی یک رزومه خوب و حرفه ای و جستجو در سایت های شرکت های معتبر و یا ثبت نام در سایت های با مشاغل مختلف، می توانید با توجه به حرفه و تخصص تان، شغل مورد نظر را پیدا کنید.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";