مقالات / دفتر مجازی در دبی

دفتر مجازی در دبی

با استفاده از دفتر مجازی در دبی به راحتی می توانید دفتری به همراه منشی مجازی و شماره تلفن اختصاصی جهت سرویس تلفن گویا داشته باشید . علاوه بر دفتر مجازی می توانید در مناسب ترین نقطه از شهر دبی دفتر کار با کلیه امکانات مورد نیاز داشته باشید.

این دفترکاری در دبی، به گونه ای است که نیاز شما را برای دفتر کار رفع کرده و با کمترین هزینه می توانید دفتر کار خود را بدست آورید. امروزه با پیشرفت و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، راه های نوینی در رویه های کسب و کار پدیدآمده است. یکی از این راهکارهای نوین، دفتر مجازی است.

دفتر مجازی، امکان حضوری غیر فیزیکی در هر نقطه ای از دنیا را از طریق ارائه آدرس پستی، خط تلفن ثابت و سایر امکانات ارتباطی در محل مطلوب فراهم می آورد. با توجه به روند جهانی شدن کسب و کارها و دنیای جدیدی که به واسطه اینترنت شکل گرفته است؛ دفتر مجازی جایگاه بسیار مطلوبی داشته و می توانند کمک شایانی به فرآیند جهانی شدن با صرف هزینه و زمان کمتر نمایند.

دفتر مجازی همانطوری که از نامش پیداست در واقع دفتریست که به طور مجازی در اختیار درخواست کنندگان قرار می گیرد؛ اما این دقیقا یعنی چه؟ فرض کنید که من صاحب یک کارخانه تولید بستنی در اطراف تهران هستم؛ به دلیل اهمیت و منافع متعدد جهانی شدن، تمایل دارم کسب و کار خود را توسعه داده و وارد بازار جهانی شوم اما به دلیل مشکلاتی که در فرآیند جهانی شدن با آنها مواجه ام نمی توانم.

این یک مثال کاربردی از دفتر مجازی بود؛ دفتر مجازی من می تواند در هر جایی از دنیا که می خواهم قرار داشته باشد و به فرآیند جهانی شدن کسب و کار من با صرف هزینه و زمان کمتر، کمک قابل توجهی کند.

دفتر مجازی در دبی چیست؟

امروزه در جهت کاهش هر چه بیشتر هزینه های جاری شرکت ها، موسسات تجاری و … و همچنین بهبود وضعیت کسب و کار روش های نوینی پیدا شده است. این دفتر کاری در دبی  توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد.

سیستم دفترکار مجازی به گونه‌ای می باشد بدون پرداخت هزینه های جاری همانند: اجاره دفترکار، حقوق کارمندان، امکانات داخلی دفتر، از امکانات یک دفتر کار واقعی برخوردار شوید. خدمات دفتر کار مجازی عبارتند از: شماره تلفن اختصاصی، تلفن گویای مجازی، منشی مجازی، فکس مجازی.

دفتر مجازی در دبی توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد.

مزیت های دفتر مجازی در دبی

از مزیت ها و ویژگی های دفتر کار مجازی در دبی می توان به موارد زیر اشاره نمود : کاهش هزینه های جاری، بهبود و پشتیبانی حرفه ای مشتریان، تلفن گویا مجازی، منشی مجازی، فکس مجازی، شماره تلفن اختصاصی، انتقال تماس، صندوق صوتی.

تماس های مشتریان خود را ۲۴ ساعته پاسخگو باشید و به شماره های مختلف هدایت کنید، پاسخگوی نیاز مشتریان خود با سرویس منشی مجازی دفتر مجازی دبی باشید. فکس های ارسال شده به شماره اختصاصی خود را به صورت تصویر در ایمیل خود دریافت کنید. شماره تلفن اختصاصی خود را برای اتصال به سرویس IVR انتخاب کنید.

تماس های ورودی را به شماره دلخواه خود منتقل کنید، در صورت در دسترس نبودنتان تماس کاربر به صندوق صوتی هدایت و برای شما ایمیل می شود.

جهت آشنایی بیشتر با دفترکاری دبی به مقالات قبل مراجعه کنید . شیک ترین دفترهای کاری را از شرکت داماک گروپ damac group  بخواهید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";