مقالات / ویلای استخردار دبی

ویلای استخردار دبی

ویلاهای استخردار در دبی می تواند مکانی برای تمدد اعصاب و فرار کردن از محیط پر ترافیک و پر تنش شهری باشد. امروزه خرید و اجاره ویلا در مناطقی مانند کشور امارات  که پر از آرامش و عدم تنش است بسیار باب شده و بسیاری از افراد به دنبال بدست آوردن ویلایی با امکانات فوق العاده هستند. یکی از این امکانات که می تواند هر شخصی را وسوسه به خرید و اجاره ویلا کند ” استخر ” است. خواص آرام کننده آب که یکی از موهبت های بزرگ خداوند است بر هیچکس پوشیده نیست. در زمانی های قدیم که مانند امروز شهرها پر از آپارتمان های کوچک نشده بود در حیاط خانه ها حوض و آب نما می ساختند. این مسئله نشان دهنده اهمیت آب بر بهبود استرس ها و همچنین افزایش آرامش افراد است.

خرید و اجاره ویلا استخردار ساحلی و جنگلی با damac group

شهر دبی یکی از بکرترین و چشم نوازترین مناطق امارات است. این منطقه باشکوه مقصد سفر بسیاری از خانواده هاست. دبی پر است از ویلاهایی که در دل جنگل و کنار ساحل ساخته اند. اگر به دنبال اجاره و خرید ویلایی لوکس هستید حتما ویلای استخر دار برای شما در اولویت قرار دارد زیرا استخر یکی آپشن های ویلاهای لوکس محسوب می شود. معمولا استخر ها را در یک طبقه مجزا از ویلا می سازند تا بتوانند از حداکثر فضا استفاده کنند. اما برخی ویلاها را نیز مشاهده می کنیم که اقدام به ساخت استخر بر روی پشت بام می کنند. این کار هنوز رواج زیادی در ایران پیدا نکرده است اما حتما شنا کردن در استخری که در پشت بام قرار دارد و تمام شهر را زیر پای خود دارد بسیار دل انگیز و روح نواز خواهد بود . داماک بهترین انتخاب خواهد بود.

نوع سقف ویلا استخردار در دبی چیست؟

سقف های پلی کربنات

به طور معمول پوشش سقف استخر با پوشش های معمولی بسیار فرق می کند. نوعی از سقف ها که در ساخت ویلا متداول است متریالی از جنس پلی کربنات می باشد. استفاده از این متریال دارای جوانب مثبت بسیار زیادی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

  • عدم محدود کردن تابش نور خورشید

استفاده از سقف های عادی موجب می شود که تابش نور خورشید محدود شود و نور کافی به پوست انسان نرسد. اما سقف های پلی کربنات علاوه بر عدم ایجاد محدودیت در این زمینه می تواند نور کافی را از خود عبور دهد و نور کافی به آب درون استخر برسد.

  • عدم آسیب نور خورشید به پوست

زمانی که در ساخت ویلاهای استخردار از سقف پلی کربنات استفاده می شود به طور همزمان علاوه بر ایجاد محدودیت در تابش مستقیم نور خورشید می تواند از آسیب های احتمالی نور مستقیم بر پوست نیز جلوگیری کند.

  • عدم اشراف ساختمان های اطراف

یکی از مواردی که موجب ایجاد نگرانی در افرادی که اقدام به اجاره و یا خرید ویلای استخردار در دبی می کنند اشراف ساختمان های مجاور بر استخر است. زیرا زمانی که فرد می خواهد به شنا بپردازد پوشش کاملی ندارد و اگر ساختمان های اطراف به استخر اشراف داشته باشند می تواند مشکلاتی را ایجاد کند . برخی از افراد برای رفع این مشکل اقدام به درختکاری وسیع در اطراف استخر می کنند. این راهکار نمی تواند به طور همیشگی پاسخگو باشد زیرا درختکاری امری فصلی است و از طرفی نمی توانید به طور مقطعی از آن استفاده کنید. اما اگر برای حل این مشکل از سقف پلی کربنات بهره ببرید هر زمان که بخواهید می توانید آن را کنار بگذارید.

روش ساخت استخر ویلای دبی چه تاثیری در امکانات آن دارد؟

استخرهای ویلا با روش های متفاوتی ساخته می شوند که هر کدام از آن ها تاثیر مستقیمی در امکانات آن ایفا می کند و در انتخاب شما تاثیر گذار است :

 ویلا با استخر بتنی

ویلای استخردار در دبی که با این روش ساخته می شود بسیار مقاوم و محکم است. در این روش که باید از مهندسین و افراد با تجربه استفاده کرد نیاز به گود برداری و عایق کاری است. متریال مورد نیاز در ساخت این نوع از استخرها که معمولا بسیار پرطرفدار هستند سیمان و بتن است. هر کدام از سازندگان از روش های مختلفی در ساخت این نوع از استخرها استفاده می کنند اما به طور معمول استفاده از چسب های مخصوص و درصد های مختلف در ترکیب مواد و مصالح از ویژگی های بارز آن است. استخرهای که با این روش ساخته می شوند معمولا از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و افرادی که این گونه ویلا را خریداری می کنند شاهد عمر طولانی استخر و عدم نیاز به بازسازی آن در دوره های کوتاه هستند. استخرهای بتنی یکی از مهم ترین امکانات ویلای استخردار دردبی با داماک گروپ است.

  • استخر ژئوممبران در ویلا

این نوع از استخرها به عنوان استخرهای چند منظوره شناخته می شوند. ویلایی که دارای استخر ژئوممبران است می تواند علاه بر شنا در استخر کارهایی از جمله پرورش ماهی، ذخیره آن و موارد کشاورزی نیز استفاده کند. این نوع از استخرها در ایران متداول نیستند و ویلاهایی که در دسته ویلاهای لوکس قرار می گیرند ممکن است دارای استخرهای ژئوممبران باشند. دارا بودن این استخر امکان خوبی را در اختیار صاحب آن قرار می دهد.

  • استخر پیش ساخته در ویلا

استخر پیش ساخته که روز به روز گسترش بیشتری در بازار پیدا می کند یکی از استخرهای بسیار پرطرفدار است زیرا قابل نصب در ویلا و بناهایی است که به طور پیش فرض دارای استخر نیستند. استخر های پیش ساخته بدنه ای فلزی دارند که درون آن ها با یک لایه از PVC پوشانده شده است. برای نصب این نوع از استخرها نیاز به زمان زیادی ندارید و به سرعت قابل نصب هستند. قیمت تمام شده آن ها نیز در بازار بسیار مناسب است و با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یکی از بهترین انواع آن را تهیه کنید.

در راستای این امر ما به شما سایت داماک گروپ  را معرفی می کنیم.

داماک گروپ برندترین و بزرگترین سایت املاک دبی در امارات و دیگر کشورهای خاورمیانه ایالات متحده عربی است.

ارائه دهنده کلیه آپارتمان ها و ویلاهای لاکچری و لوکس و… دیزاین شده و با تمام امکانات روبروی داماک هیلز  و طبق سلیقه شما فراهم می آورد .

برای اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت و بخش فارسی زبان در ارتباط باشید .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه