مقالات / ویلای فول فرنیش در دبی

ویلای فول فرنیش در دبی

 خرید ویلای لوکس فول فرنیش در دبی، از گزینه های مقرون به صرفه و هوشمند برای سرمایه گذاری در دبی و همچنین تجربه یک زندگی لوکس در این شهر است.

با خرید ویلاهای فول فرنیش دبی، زحمت خرید لوازم منزل و رفتن به فروشگاه‌های متنوع از دوش شما برداشته شده و دیگر نیازی نیست دغدغه ست کردن وسایل مختلف با هم را داشته باشید.

کافی است لباس و وسایل مورد علاقه خود را جمع کنید و با خودروی شخصی خود به خانه جدیدتان اسباب کشی کنید. اکثر ویلا های لوکس دبی به‌صورت فول فرنیش یا نیمه فرنیش عرضه می شوند و این امر باعث شده تا اختلاف قیمت آنچنانی در خرید ویلاهای لوکس فول فرنیش دبی حس نشود.

در این ویلاها ملزوماتی مانند: کمدهای دیواری ، شیرآلات ظرف‌شویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده ( در مرحله آماده ‌سازی ) به حساب می‌آید. کاغذ دیواری، کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز از این دسته هستند.

در ویلاهای فول فرنیش دبی، طراحی و چیدمان منحصر بفرد در کنار استفاده از بهترین برند های روز دنیا باعث شده تا بهترین فضا برای ساکنین در آشپزخانه، قلب خانه فراهم شود.

محدودیت های جدید امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی، ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور‌ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران ، افغانستان ، لیبی ، یمن ، الجزیره ، کنیا ، عراق ، پاکستان ، ترکیه ، سومالی ، تونس ، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می‌توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند و این امر با شرکت داماک، بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان، که در زمینه سرمایه گذاری فعالیت می کنند، امکان پذیر می باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";