مقالات / طراحی ویلا و ویلا سازی

طراحی ویلا و ویلا سازی

طراحی ویلا مدرن، ویژگی های طراحی ویلای لوکس و خاص با شرکت داماک

برای طراحی ویلا و ویلا سازی باید اصول و قوانین خاصی رعایت شود، در طراحی ویلا مدرن باید بین پلان و فرم هماهنگی زیادی وجود داشته باشد به این معنا که قرار گیری هرکدام از قسمت های ویلا باید با یکدیگر هماهنگ و تناسب داشته باشند، یکی دیگر از اصولی که باید در طراحی ویلا لوکس رعایت شود این است که به نحوه قرارگیری ساختمان از لحاظ موقعیت و شرایط آب و هوایی دقت شود، با ما باشید تا شمارا با دیگر اصول و قوانین طراحی ویلای مدرن آشنا کنیم.

طراحی داخلی ویلای مدرن

 یکی از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا مساحت آن می باشد، در صورتی که ویلا اندازه بزرگی داشته باشد ایده های بسیار زیادی برای طراحی داخلی ویلای مدرن وجود دارد، برای اجرای طراحی دکوراسیون داخلی باید هزینه زیادی را پرداخت کنید ولی در عوض تمامی امکاناتی که موجب  آسایش و آرامش شما در ویلا می شود فراهم است. علاوه بر برطرف کردن نیاز های مشتری، زیبایی و جذابیت زیادی دارد.

پنج ویژگی طراحی ویلا مدرن

معماری مینیمال در واقع دسترسی سریع تر و بهتر به زندگی می باشد. این سادگی می تواند در فرم، فضا،متریال، جزئیات و رنگ باشد. در طراحی ویلا در شرکت داماک رعایت این اصول حائز اهمیت است.

  • سادگی در فرم و عملکرد
  • سادگی در ساختار
  • فضاهای باز و پرنور
  • سادگی در جزئیات
  • استفاده از متریال و بافت ساده برای جذابیت بصری
  • سادگی در فرم و عملکرد

اکثر طراحی ویلا ها و خانه ها به سبک مینیمال دارای نقشه ساده و قابل درسترس میباشند. در واقع فضاها قابل پیش بینی هستند. فرم های ساده، پلان آزاد، جداره های مینیمال و تو جه به چشم انداز و استفاده مفید از نور روز از ویژگی های اصلی سبک مینیمال می باشد.

سادگی در ساختار

استفاده از بافت و متریال های ساده برای طراحی نمای خارجی می تواند باعث جذابیت بصری شود. برای نمونه، چوب های افقی برای نمای ویلا جذابیت ایجاد کرده، طراحی مکعب واری که نمای آن با چوب های عمودی و پنجره های باز و آزاد، نمونه بارزی از سبک مینیمال می باشد در ساخت نمای ویلا نیز استفاده می شود.

فضاهای باز و پرنور

یک فضا و زمین باز بین آشپزخانه و سالن، باعث میشود تا نور طبیعی این فضا را پر کند. رنگ های روشن روی دیوار، جزییات مدرن زیبا، فضاهای باز و پالتهای رنگ های طبیعی باعث میشود تا در طراحی ویلا، فضای ویلای موردنظر مانند فضای داخلی خانه های مینیمال جذاب شود.

فضای داخلی در طراحی اکثر ویلاها، خانه های مینیمال شامل اتاق های با نور طبیعی، خطوطی با جلوه های بصری میباشد. تنها مبلمان و اکسسوری مورد نیاز در اتاق ها مورد استفاده قرار میگیرد تا اتاق دارای فضا بیشتر و جایی برای نفس کشیدن داشته باشد. نور طبیعی فراوان باعث میشود به فضای خانه اضافه بشود و کمک میکند احساس گرم و دنج داشته باشیم.

سادگی در جزئیات

در طراحی داخلی اکثر خانه های مینیمال از کابینت های چوبی، پله و جزییات تمیز و ساده در مواقع نیاز استفاده شده است.

در طراحی ویلا، کابینت هایی با پنل های تخت بجای پنل های برآمده یا فرورفته، استفاده شده که از ویژگی های خانه های مینیمال می باشد. در این پروژه، بخاطر استفاده از نوع کابینت ها، دستگیره های غیرضروری کابینت ها حذف شده اند.

استفاده از متریال و بافت ساده برای جذابیت بصر

برای مثال، چوب و شیشه متریال های اصلی برای طراحی داخلی این ویلا ها می باشند. استفاده از کاشی های ساده فرم طبیعی باعث شده است فضای سرویس بهداشتی تبدیل به فضایی سبک و مدرن شود.

ما در تیم داماک به شما کمک میکنیم تا ویلا و یا مسکن خود را با توجه به سلیقه و علاقه خودتان، طراحی و اجرا کنیم. از پروژه های طراحی و اجرا شده تیم مهندسین داماک گروپ دیدن کنید. تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده ای در اختیار مشتریان قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند. اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";