مقالات / ویلا ساحلی دبی

ویلا ساحلی دبی

امروزه دبی را می بینیم که با آسمان خراش های معروف و سواحل زیبایش به مقصدی  برای تفریح مردم کل دنیا تبدیل شده است. از جمله جاذبه های گردشگری شهر دبی می توان به سواحل زیبای آن که تمامی امکانات تفریحی در آن ها فراهم است ، اشاره کنیم .همچنین اغلب سواحل دبی به هتل های ساحلی دبی تعلق دارند ولی ساحل هایی هم وجود دارند که عموم مردم می توانند به آن ها بروند و از امکانات آن ها استفاده نمایند. طراحی ویلا در مناطق ساحلی ،جذاب و طرفداران  زیادی دارد.چشم انداز بی نظیر به اقیانوس و دریا، هوای دلپذیر و مطبوع و آرامش این کرانه های آبی، ساخت ویلا را در این مناطق به پدیده ای شگفت انگیز تبدیل کرده اند.

ساخت یک ویلا ساحلی

برای ساخت ویلای ساحلی ، معمار باید به نکته هایی توجه کند و طراحی دقیقی داشته باشد. در ابتدا باید دانست که  بافت زمین و نوع خاک ساحلی، بر انتخاب نوع سازه و تکنیک ساخت ویلا تاثیر می گذارد. در ساخت ویلای ساحلی باید از مواد و مصالحی استفاده شود که جنس آنها مرغوب بوده و در برابر رطوبت مقاوم باشند؛ زیرا رطوبت در این سواحل بسیار بالا بوده و هوا شرجی می‌باشد . از آنجایی که ویلاهای ساحلی در محدوده دریا ساخته می‌شوند تعداد آنها بسیار محدود می‌باشد. بنابراین ساخت و ساز در کنار دریا تا جایی وجود دارد که زمین‌های مناسبی در منطقه وجود داشته باشد. امروزه ویلاهای ساحلی طرفداران زیادی پیدا کرده است. جهت گیری کلی ساختمان ویلایی باید به سمت دریا و کشیدگی آن طوری باشد که بیشتر فضاها در مسیر وزش نسیم های ملایم دریا باشند.

ویلای ساحلی یا ویلای جنگلی

ویلاهای جنگلی و ساحلی هر کدام مزایا و معایبی دارند و در واقع از هیچ کدام از آن ها نمی توان گذشت. ویلا های جنگلی ویژگی های خاصی دارند ، دور بودن از مرکز شهر اگرچه یکی از معایب ویلاهای جنگلی است اما همزمان حسن آن نیز به شمار می رود، زیرا بسیاری از افراد با هدف آرامش بیشتر ویلاهای جنگلی را خریداری می کنند. در مقابل، بادهای معتدل ساحلی، پارک ها و ورزش های ساحلی و آبی و چشم انداز بی نظیر از دریا ،از ویژگی های ویلاهای ساحلی به شمار می رود.

سرمایه گذاری در خرید و فروش ویلا

خرید ویلا در دبی یک سرمایه گذاری عالی به شمار می‌آید.امروزه افراد زیادی از طریق خرید و فروش ویلا در دبی ، کسب و کار بسیار پردرآمدی را برای خود ایجاد کرده‌اند. چنانچه به دنبال خرید ویلا در دبی و یا خرید زمین در دبی در موقعیت های مختلف ساحلی و ..هستید، می توانید با گروه مشاورین داماک تماس حاصل نمایید و راهنمایی های لازم در حوزه های فوق را بصورت اختصاصی دریافت کنید. شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:
هتل های ساحلی دبی

ساحل لا مر (La Mer Beach)

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه