مقالات / برج وصل

برج وصل

داماک برترین سایت املاک دبی شما را با یکی از زیبا ترین برج های دبی اشنا می کند.برج وصل  سازه‌ای شگفت‌انگیز و مرتفع با نمایی سرامیکی می باشد که در دبی ساخته شده است.

طراحی برج وصل

شرکت استودیو یو ان ،(UN Studio) با همکاری معمار معروف به نام ورنر سوبک  (Werner  Sobek) ، آسمان خراش جدید و بلندی در دبی ساخته است که برج وصل نام‌ دارد و به واسطه ظاهر طراحی شده عجیب آن و سیستم روشنایی خورشیدی پیشرفته‌اش، توجه همگان را به خود جلب کرده است.

آسمان خراش وصل در مکانی نزدیک به برج خلیفه، بلندترین و جذاب ترین سازه دست بشر، ساخته شده است و حدودا ارتفاع آن به 302 متر می رسد.این برج حالت چرخشی دارد و شامل بالکن‌های متعدد و زیبایی در بدنه و استخرهایی برای شنا در تراس‌ سقف می باشد.

ظاهر سرامیکی ساختمان ،مجهز به سیستم روشنایی خورشیدی پیشرفته‌ای است که میزان مشخصی از نور روز را به درون طبقات راه می ‌دهد؛ استودیو UN در رابطه با پره‌های در نظر گرفته شده برای نمای برج وصل، اعلام کرده است که روشنایی فراهم شده در پشت پره‌های سرامیکی ساختمان به خوبی با فضای دبی هماهنگ است. برج وصل یکی از بلندترین نماهای سرامیکی جهان است و یک سنگ محک منطقه ای برای سازگاری و پایداری خواهد بود. توانایی سازگاری خود با دمای محیط توسط خنک کننده ها و سایه بان های آن، این ساختمان را در آب و هوای گرم کویر متمایز می کند.

آدرس برج وصل

در زیرساخت های چشمگیر دبی ، این برج در امتداد جاده شیخ زاید واقع شده است که شمال امارات را به جنوب متصل می کند. هنگامی که از فرودگاه بین المللی به مرکز شهر دبی نزدیک می شوید ، برج خلیفه در آن طرف “SZR” است ، جایی که هنوز هیچ ساختمان بلند دیگری وجود ندارد. برای اتصال این دو منطقه ، یک پل عابر پیاده برج وصل را به ایستگاه مترو برج خلیفه متصل می کند. با افزایش تنوع فعالیت های کلانشهر دبی ، این ساختمان ها، برای استفاده های مختلف برنامه ریزی شده اند.

تخمین زده شده که آسمان خراش وصل، چیزی در حدود 106،534 متر مربع فضای داخلی داردو از آن برای مقاصد تجارتی و مسکونی استفاده می شود. شرکت هتل‌های مندارین اورینتال (Mandarin Oriental) 250 اتاق تجملی و گران‌قیمت را به عنوان یکی از شعبه‌هایش در دبی، در برج وصل واگذار کرده است.

جزئیات مختلفی از این سازه عظیم منتشر شده‌است که مهم‌ترین آن‌ها احداث یک پارکینگ کم ارتفاع در نزدیکی برج است که پنل‌های خورشیدی مرتبط با نمای ساختمان در آن قرار گرفته و امکانات رفاهی مختلفی را در اختیار ساکنین و مهمانان آسمان خراش وصل قرار می‌دهد.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

برج کایان

برج جمیرا

برج خلیفه

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه