مقالات / امنیت امارات

امنیت امارات

امارات یکی از امن ترین کشورهای جهان است. ابتدا به مفهوم امنیت می پردازیم ،در مقابل مفهوم امنیت اجتماعی که ناظر بر تدارک سلامت افراد جامعه در مقابل اقدامات خشونت آمیز و رفع دغدغه‌های ذهنی شهروندان است، مفهوم تامین اجتماعی فقط به نگرانی‌ها و معضلات جامعه درمواقع خاص می‌پردازد. اگر جمعیت تشکیل‌دهنده یک کشور نسبت به ارزشهای حیاتی، مانند: تمامیت ارضی و رژیم سیاسی احساس تعلق کرده و در احیاء و ارتقای هویت ملی بکوشند، انسجام اجتماعی وجود دارد. اما اگر گروه های مختلف جامعه، اطمینان خاطر خود نسبت به سلامت جامعه را از دست بدهند و  با تکیه بر وجوه تمایز مذهبی، دینی و قومی، در مشروعیت ارزش‌های حیاتی تردید کنند، آنگاه نظام اجتماعی جامعه از هم گسیخته می‌شود و زمینه ای برای جنگ داخلی، مداخله خارجی، بی اعتمادی و امنیتی شدن مسائل عادی مهیا می‌شود. کشور امارات، یکی از ثروتمندترین کشورهایی است که در همسایگی کشور ما قرار دارد. هر فردی  این موضوع را به خوبی می داند که در کنارهزینه های مهاجرت ، امنیت کشور مقصد نیز یک مسئله مهم است، که باید به آن توجه شود. به عقیده خیلی از افراد، امارات یکی از امن ترین کشورهای جهان است و سفر به آن کمترین ریسک را برای توریست ها و گردشگران دارد.با ما در این مقاله همراه باشید تا به اختصار از شرایط امنیتی دبی، توضیحاتی را ارائه کنیم.

امنیت در دبی به چه شکل است؟

این شهر جزو امن ترین شهرهای جهان است. با توجه به اطلاعات و آمار به دست آمده، دبی به‌ واسطه‌ی كمترین نرخ جرم و جنایت ، ارزش مصرف کنندگان و کیفیت مراقبت از سلامت، شناخته شده است. حتی معضلات راهنمایی و رانندگی در دبی بسیار کم می باشد و مشکلات ترافیکی در این شهروجود ندارد. علاوه بر این ،ترس افراد نسبت به سرقت و خرابکاری در دبی حدود 16.96% است که نرخ خوبی محسوب می شود. بایستی بدانید میزان رشوه گرفتن و فساد در سیستم اداری دبی ، در حدود 24.85% است، که این میزان برای یک شهر بسیار عالی می باشد .این شهر برای زندگی آرام و دور ازشلوغی وهیاهو بسیار مناسب است. در واقع دبی یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در حوزه املاک می باشد؛ چرا که سرمایه گذاری در چنین شهرهایی که خالی از جرم و جنایت می باشند در کنار شیوه زندگی امن و سالم مردمان، مزایای بیشتری را برای سرمایه گذاران درپی دارد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین ابر سازنده ملک در جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

روش های دریافت اقامت دبی

رفاه مردم در دبی

روش های مهاجرت چیست؟

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه