مقالات / ویزا فوری امارات

ویزا فوری امارات

ویزای دبی برای ایرانیان بر خلاف ویزای مالزی که فرودگاهی صادر می‌شود، باید از چند روز قبل از سفر برای دریافت آن، اقدام کرد. اخد ویزای امارات نیاز به زمان زیادی ندارد و هزینه ویزای دبی به نوع ویزای شما بستگی دارد. مدارکی که برای اخذ ویزای امارات نیاز دارید، شامل پاسپورت و عکس می باشد. ویزای امارات عموما 4 روزه حاضر می‌شود ولی بعضی از اوقات سفر فوری به دبی، نیازمند ویزای فوری دبی است که با داماک ،برترین سایت املاک دبی، می‌تواند این نوع ویزا را در یک روز کاری اخذ نماید. ما در این مطلب به توضیح شرایط و مدارک ویزای فوری امارات خواهیم پرداخت.

ویزای فوری امارات یا دبی چیست؟

ویزا ی فوری یا ویزای ارجنت دبی، همان ویزای توریستی دبی است که 14 روز اعتبار اقامت دارد ولی برای افرادی صادر می‌گردد که نیاز به سفر فوری به امارات داشته باشند. ویزای فوری، از نظر نوع صدور و مدارک مورد نیاز با ویزای عادی دبی، تفاوتی ندارد و فقط زمان صدور این نوع  ویزا، به جای 4 روز کاری، یک روز کاری است. برای اخذ ویزا شما هیچ نیازی به مراجعه به سفارت امارات ندارید.

انواع ویزای دبی

در سفر به دبی، بر اساس هدفی که دارید، باید برای ویزای ویژه‌ای اقدام کنید. مدت زمان اعتبار ویزاها نیز بر اساس هدف سفر متغیر است.

  • ویزای توریستی دبی
  • ویزای کار دبی
  • ویزای ترانزیت دبی
  • ویزای تحصیلی دبی
  • ویزای ترانزیت دبی

در ادامه ویزای ترنزیت دبی را به اختصار توضیح می دهیم.

ویزای ترانزیت به مجوزی گفته می‌شود که به مسافر اجازه می‌دهد برای مدت کوتاهی بین طول سفر خود در فرودگاه یک کشور اقامت داشته باشد.

ویزای ترانزیت دبی به دو صورت ۴۸ ساعته و ۹۶ ساعته صادر می‌گردد. لازم به ذکر است که این ویزا، تنها در صورتی به مسافر داده می‌شود، که پروازش را با ایرلاین «امارات» انجام دهد.

ویزا برای شهری که به آن وارد شده اید می تواند تمدید شود ،به عنوان مثال: اگر از ابوظبی وارد امارات شده اید، امکان تمدید ویزا در دبی وجود ندارد.

به دلیل عدم دخالت سفارت برای صدور ویزای امارات، نیازی به مصاحبه حضوری متقاضی نیست. در صورتی‌که متقاضی قصد ورود به کشور امارات از طریق فرودگاه شهری غیر از دبی (ابوظبی، شارجه و…) را دارد، باید ویزای ورود به همان شهر را تقاضا کند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دبی

  • تصویر واضح از صفحه اول پاسپورت متقاضی (مدت اعتبار پسپورت باید بیش از ۷ ماه باشد.)
  • تصویر واضح از صفحه اول شناسنامه متقاضی
  • تصویر واضح از روی کارت ملی متقاضی
  • تصویر عکس متقاضی با پس‌زمینه سفید
  • بررسی اعتبار ویزای دبی

برای بررسی اعتبار ویزای امارات متحده با ورود به وب سایت AMER می توانید از وضعیت ویزا، صدور، انقضا و اعتبار ویزای خود مطلع شوید.

آزمایشگاه های مورد تائید امارات برای تست کرونا

دولت امارات اعلام کرد تمامی مسافرانی که از ایران به دبی سفر می کنند، باید حداکثر ۹۶ ساعت قبل از سفر، در یکی از آزمایشگاه های مورد تائید این کشور تست کرونا داده و پاسخ منفی این آزمایش را در کل طول سفر با خود به همراه داشته باشند.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

اقامت از طریق خرید ملک در داماک

مهاجرت به دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";