مقالات / باشگاه گلف امارات

باشگاه گلف امارات

“داماک برترین سایت املاک دبی”، باشگاه گلف امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند:

شاید تا به حال نام زمین گلف Majlis یا Faldo را شنیده باشید. این دو زمین گلف مشهور در باشگاه گلف امارات در شهر دبی قرار دارند. اولین زمین گلف 18حفره ای  در خاورمیانه متعلق به باشگاه امارات دبی می باشد . این زمین توسط بزرگان ورزش گلف دنیا طراحی شده است . بزرگانی چون : Montgomerie ،  Nick Faldo ،Ernie Elsمسئولین دبی را در راه اندازی این زمین ها یاری کرده اند . امروزه دبی با پیشرفت های سریع و باورنکردنی در حوزه شهر نشینی وجذب توریست توجه جهان را به خود جلب کرده و مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران به حساب می آید.  دبی تفریحات زیادی دارد اگر بخواهیم به یکی از جذاب ترین آن ها اشاره کنیم می توان به باشگاه گلف دبی اشاره کرد.

تاریخچه باشگاه گلف دبی

ریشه‌ی ‌این بازی به سال 1413 و به اسکاتلند برمی‌گردد. در ابتدا بازی گلف فقط مختص به شاهزاده‌ها و افراد مشهور و ثروتمند بود و با مرور زمان، پس از گذشت 50 سال از شروع این بازی، برای اقشار دیگر نیز آزاد شد البته بازهم به دلیل گران بودن همه‌ی مردم به آن دسترسی نداشتند.امروزه یکی از مهم ترین باشگاه های گلف دنیا واقع در امارات متحده عربی است که دارای چندین زمین قهرمانی بین الملی استانداردو بسیار زیبا می باشد. تاسیس این باشگاه خاص در سال 1988 میلادی است. این باشگاه  تمام چمن است و هر ساعت شبانه روز قابلیت بازی در آن جا فراهم است. همچنین دارای دو قسمت  که یکی 36 حفره ای و دیگری 18 حفره است.

ویژگی های این باشگاه

باشگاه گلف امارات برای توریست ها و گردشگران دوره های آموزشی گلف بر پا می کند که این دوره های هیجان انگیز به عنوان بهترین دوره های آموزشی در جهان شناخته شده است. از دیگر امکانات تفریحی این باشگاه می توان به فروشگاه لوازم ورزشی ، مدرسه گلف ، رستوران ،چهار سالن بزرگ وسر پوشیده ،زمین تنیس ، سالن اسکواش و باشگاه بدن سازی پیشرفته اشاره کرد.لازم به ذکر است افرادی که در مجموعه Emirates Hills اقامت داشته باشند معمولا تخفیف مناسبی برای استفاده از این باشگاه گلف، به آن ها هدیه داده می شود. دومین زمین گلف این باشگاه هم فالدو نام دارد و به افتخار نیک فالدو که شش بار برنده مسابقات گلف بوده زمین فالدو نامیده شده است. این زمین اگرچه به اندازه زمین مجلس لوکس و مجلل نیست اما به سرعت به عنوان یکی از بهترین زمین های گلف در امارات شهرت پیدا کرد.محل قرار گیری این زمین گلف روی تپه های بسیار شگفت انگیزی است که آن را به یکی از مراکز جذاب گردشگری مبدل کرده است.  اگر بخواهید به این باشگاه جذاب بروید باید خودتان را به نزدیک ایستگاه مترونخیل برسانید .اگر به دبی می روید حتما سری به این زمین گلف بزنید تا از نزدیک شاهد پیشرفته ترین زمین گلف جهان باشید . مطمئنا از دیدن آن پشیمان نخواهید شد.

تفریح و سرگرمی در دبی یکی از بخش های جدانشدنی هر تور دبی است با توجه به حجم بسیاری از گردشگرانی که به دبی سفر میکنند ،مکان های دیدنی دبی بی شمار است،تور های داماک بهترین تجربه را برای شما به یادگار میگذارد.

مطالب مشابه:

هیجان انگیز ترین پارک های دبی

خرید ملک در دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه