مقالات / ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات معروف به ویزای بلند مدت امارات متحده عربی یکی از مشهور ترین و محبوب ترین و پرطرفدار ترین ویزاها در کشورامارات است. قوانین جدید ویزای طلایی در امارات به سرمایه گذاران و افرادی که مشاغل خاص دارند اجازه داده می شود تا برای ویزای 10 ساله  و یا 5 ساله اقامت بلند مدت در امارات متحده عربی را دریافت کنند.

 نحوه دریافت ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات به پنج گروه زیر تعلق می گیرد:

  1. سرمایه گذاران
  2. کارآفرینان
  3. افراد با استعداد همچون پزشکان، نوآوران
  4. دانشجویان با استعداد

شرایط ویزای طلایی

ویزای طلایی امارات براساس مدت زمان اعتبار به دو گروه تقسیم می شود که در هر گروه افراد خاصی شرایط درخواست ویزای طلایی را دارند.

سرمایه گذاران املاک و مستغلات در امارات

سرمایه گذاران املاک همانند شرایط سرمایه گذاران عمومی به دنبال ویزای طلایی و اقامت طولانی مدت در امارات متحده عربی هستند. در این نوع ویزا 5 نوع سرمایه گذاری که حداقل میزان متقاضی و مدیران اجرایی و مشاوران را تحت پوشش قرار می دهد  و تا 5 سال اعتبار دارد.

کارآفرینان در امارات

امکان دریافت اقامت دائم را برای کارآفرینان غیر مقیم در امارات که مایل به ویزای طلایی کارآفرینی و راه اندازی فعالیت های تجاری در امارات متحده عربی هستند، شرایطی را فراهم می کنند تا کارآفرینان اقامت 5 تا 10 ساله را بگیرند.

قوانین ویزاهای طلایی در امارات متحده عربی برای کارآفرینان کمی متفاوت است. کارآفرینان باید دارای طرحی به ارزش حداقل 500 هزار درهم باشند و برای اخذ  ویزای 5 ساله امارات متحده عربی گواهینامه های اعتبار سنجی از سوی دولت دریافت می کنند. به تقاضا کنندگان ویزای طلایی کارآفرینان امارات اول باید یک ویزای چند بار ورود شش ماهه اعطا می شود و به این ترتیب متقاضیان  ویزای طلایی فرصتی جهت ارزیابی پروژه ها با سرمایه گذاری امارات پیدا می کنند.

مزایای ویزای طلایی امارات

  1. دریافت ویزای شش ماهه چند بار ورود اولیه پس از ثبت نام جهت ورود به کشور امارات
  2. امکان  اقامت بلند مدت 10 یا 5 ساله در امارات
  3. امکان تمدید اقامت در صورت حفظ شرایط لازم
  4. امکان به همراه آوردن 3 مدیر اجرایی و خانواده های آنها براساس ویزای طلایی کارآفرینی

کارآفرینان، افراد با استعداد بالا و دانشجویان با هوش بالا از مزایای ویزای طلایی امارات می توانند استفاده کنند. همچنین امکان اقامت بلند مدت در کشور امارات اشاره کرد. متقاضیان باید اول شرایط ویزای طلایی را فراهم کنند و بعد از آن اقدام کنند.

داماک ابرسازنده ترین و معتبر ترین شرکت سازه در جهان

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";