مقالات / ویزای طلایی تجارت در امارات متحده عربی

ویزای طلایی تجارت در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی جایی امن برای افراد از ملیت های مختلف بوده است که به رشد و توسعه این کشور کمک کرده اند. سیستم Gold Visa برای تأمین اقامت طولانی مدت در امارات متحده عربی به افراد منتخبی که در پیشرفت اقتصادی امارات متحده عربی سرمایه گذاری کرده و نقش مهمی داشته اند ، ارائه می شود. برای پیشبرد این رشد ، دولت اکنون ویزای طلایی امارات متحده عربی را برای کارآفرینان در سرتاسر جهان ارائه می کند تا  سرمایه گذاری در کشور را تسهیل بخشد.

ویزای طلایی کسب و کار امارات متحده عربی چیست؟

ویزای تجاری امارات متحده عربی نوع دیگری از ویزاهای اقامت طولانی مدت امارات متحده عربی است که تحت سیستم Gold Card Visa UAE صادر می شود. برنامه ویزای طلایی به جای ویزای استاندارد دو ساله ، اقامت طولانی مدت امارات را به دارنده ( کارآفرینان ، سرمایه گذاران و استعدادهای ویژه ) تا 5 یا 10 سال ارائه می دهد. به ویژه این ویزای طلای تجارت ، اقامت دائم کارآفرینان غیر ملی را که می خواهند ، کسب و کاری را در امارات و حتی خارج از امارات متحده عربی راه اندازی کنند ، فراهم می کند. این اقامت دائم ، منوط به پیوستن متقاضی به شرایط و ضوابط مربوط به هر چرخه تمدید ویزا (5 سال) است.

VISA سرمایه گذار طلایی چگونه کمک می کند؟

علاوه بر افزایش سهولت راه اندازی کسب و کار شما در امارات ، برخی دیگر از مزایای ویزای طلای امارات متحده عربی شامل موارد زیر است:

  • ویزای اقامت طولانی مدت برای افراد تحت تکفل آنها ( والدین ، ​​فرزندان و همسران )
  • ویزای اولیه 6 ماهه چند بار ورود به منظور تسریع در مراحل ایجاد مشاغل
  • تسهیلات برای معرفی حداکثر 3 نفر از پرسنل ارشد بازرگانی برای اقامت

چه کسانی واجد شرایط دریافت این نوع ویزا می باشند؟

کارآفرینان از هرجای دنیا می توانند برای طرح ویزای طلایی کسب و کار در امارات متحده عربی اقدام کنند ، به شرط آنکه حداقل یک بار در حرفه شغلی خود کسب و کاری را تأسیس کرده باشند . همچنین باید اکثر سهام یک شرکت تازه تأسیس ویا یک مقام ارشد در آن را در اختیار داشته باشد و مایل به راه اندازی مشاغل قانونی و نقل مکان در امارات متحده عربی باشید. در نهایت باید طرح خود را برای کارآفرینی ارائه دهند.

اگر مشتاق هستید تا بدانید چگونه باید ویزای طلایی امارات را دریافت کنید، از وب سایت https://business.goldenvisa.ae بازدید کنید.

نحوه ایجاد یک حساب کاربری تأیید شده

1)امارتی را انتخاب کنید که می خواهید تجارت خود را در آن راه اندازی کنید (دبی یا ابوظبی)

2) برنامه خود را تکمیل کنید؛ برای تکمیل به اطلاعات زیر نیاز دارد:

  • مشخصات شخصی (نام ، ملیت ، جنسیت ، مبدا ، تاریخ تولد و موارد دیگر)
  • جزئیات گذرنامه (نوع گذرنامه ، شماره و انقضا ، و غیره)
  • مشخصات تماس (شماره تلفن ، آدرس دائمی و کشور محل اقامت و غیره)
  • تجربه حرفه ای و کارآفرینی

3) یک پروفایل و اسناد 2 دقیقه ای ویدیویی را بارگذاری کنید که سفر کارآفرینی شما را اثبات کند.

4) فرم مصاحبه را پر کنید.

5) افرادی را که می خواهید حمایت مالی کنید ، مشخص کنید. (در صورت وجود)

6) برنامه را ارسال کنید.

پس از ارسال درخواست ، بررسی درخواست شما برای برنامه اجازه اقامت طلایی ممکن است 30 روز طول بکشد. در صورت موفقیت ، پیوستی برای شما ارسال می شود که در آن شما باید اسناد مورد نیاز برای تکمیل درخواست ویزا را بارگذاری کنید. این امرمی تواند 30 روز دیگر مورد بررسی دقیق قرار گیرد ، اما پس از تأیید ، ایمیلی دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات نحوه دریافت ویزای تجاری امارات متحده عربی شرح داده شده است.

در صورت عدم تأیید افراد انتخاب شده ، می توانید پس از سپری شدن یک دوره 90 روزه ، مجدداً درخواست دهید.

برای پیگیری افراد انتخابی  ویزای تجاری خود در امارات متحده عربی ، از اطلاعات زیر استفاده کنید.

درخواست های اقامت دبی: visa@area2071.ae

درخواست های اقامت ابوظبی: goldenvisa@hub71.com

هنگامی که درخواست اولیه شما تأیید شد و ویزا در حال انجام است ، باید با اداره فدرال هویت و تابعیت در تماس باشید: contactus@ica.gov.ae

ویزای کسب و کار طلایی با هدف جذب کارآفرینان مستقل و متصدیان تجارت، برای تقویت و رشد اقتصاد محلی است. این حرکت باعث بهبود وضعیت امارات متحده عربی به عنوان جذب افراد با توانایی مختلف برای نوآوری در استعدادها خواهد شد. علاوه بر ویزای تجاری برای کارآفرینان ، می توان برای ویزای سرمایه گذار در دبی نیز درخواست کرد تا رویاهای خود را به عنوان سرمایه گذاران ،در یک اقتصاد در حال رشد دنبال کنید. داماک برترین شرکت سازنده جهان ، امیدوار است که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و با خواندن این مقاله درمورد ویزای طلایی دبی اطلاعاتی را کسب کرده باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه