مقالات / ویزای تحصیلی امارات

ویزای تحصیلی امارات

یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کشور امارات، از طریق تحصیل می باشد. اگر شما هم متقاضی تحصیل درامارات هستید می توانید با مراجعه به موسسات اعزام دانشجو یا دفاتر مهاجرتی معتبر، نسبت به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی دبی، اطلاعات جامعی دریافت نمایید. اولین شرط مهاجرت تحصیلی به امارات، اخذ ویزای دانشجویی امارات می باشد. تحصیل در دبی یکی از فرصت های مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان نمونه است که بتوانند در بهترین و بروزترین دانشگاه‌های امارات تحصیل کنند. باید بدانید ویزای تحصیلی برای کسانی صادر می‌شود که در امارات متحده عربی اقامت دارند یا دانشجویان بین المللی خارجی که برای ارتقا مدارک تحصیلی به امارات مهاجرت می‌کنند.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ، ویزای تحصیلی دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

تحصیل موفق در امارات

امارات متحده عربی به لطف دانشگاه های با رتبه جهانی بالا و امکانات پیشرفته ، مقصد تحصیلی بسیار پر طرفداری در میان دانشجویان بین المللی است. دولت امارات متحده ی عربی، از تاریخ 24 نوامبر 2018 تصمیم گرفته است تا برای دانشجویان و دانش آموزان ممتاز که قصد ادامه تحصیل در امارات متحده عربی را دارند ویزای تحصیلی 5 ساله صادر نماید. سیستم آموزش امارات توسط وزارت آموزش اداره می شود که مسئولیت پذیرش دانشجویان و همچنین اعتبار بخشی به برنامه های تحصیلی را بر عهده دارد. اگر یکی از دانشگاه های دولتی امارات را انتخاب کنید ، باید به یکی از دو زبان عربی و انگلیسی مسلط باشید، اما موسسات خصوصی بیشتر تمایل به تدریس به زبان انگلیسی دارند. تحصیل در دبی برای ایرانیان، به دلیل همسایگی با کشور امارات و وجود دانشگاه های معتبر و بین المللی در این کشور می تواند قابل توجه باشد. فراموش نکنید دانشجویان جدید الورود ، جهت دریافت ویزا باید یک نامه رسمی از دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اند همراه خود داشته باشند. برای دانشجویان مقطع بالاتر یک گواهی نامه از محل تحصیل ، مبنی بر ادامه تحصیل مورد نیاز است.

اعتبار ویزای تحصیلی امارات

ویزای‌های دانشجویی امارات 1 ساله صادر می‌شوند و هر ساله می‌توان آن را تمدید کرد. اگر همه مدارکی که جهت اخذ ویزا ارائه می‌شود درست باشد ویزای دانشجویی امارات بین 2 تا 5 هفته صادر می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی

  • پر کردن فرم مخصوص اخذ ویزا
  • دوازده قطعه عکس پاسپورتی
  • نامه پذیرش دانشگاه
  • نامه تمکن مالی از بانک
  • کپی فیش‌های واریزی دانشگاه
  • کپی آخرین مدرک تحصیلی
  • کپی واریزی هزینه‌های ویزا وگواهی پزشکی که باید در امارات انجام شود

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین ، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه